FC PÍSEK NÁBOR 2016
K aktualitě U 16 - FK Ústí nad Labem - mládež z.s. vs. FC Písek fotbal z. s. 2:6 (1:3) není žádná fotografie

U 16 FK Ústí nad Labem

Pícha(41´Lalák) - Mikeš, Volf Jakub, Jizba, Novotný - Přibyl, Kvasnička(61´Bartoš), Sládek,Volf Jan, Dvořák (52´Kortan)- Frček

  • 24.4.2017
VÍCE...

Muži A Vedoucí Olympia neměla v Písku nic jistého

V rámci 24. kola Fortuna ČFL přivítali písečtí fotbalisté královéhradeckou Olympii, která si v posledních letech vždy o soutěž polepšila a podobné vyhlídky má i letos. Domácí byli favoritovi zdatným soupeřem a do závěrečných okamžiků živili naději alespoň na bod.

  • 22.4.2017
VÍCE...
K aktualitě U 13 - Další kolo Minirepubliky není žádná fotografie

U 13 Další kolo Minirepubliky

Ve středu 19.4. zajíždělo mužstvo FC Písek U13 k utkáním dlouhodobého turnaje Minirepublika do Pardubic, kde je čekaly 4 zápasy hrané 1 x 35 minut již na velké hřiště.

  • 20.4.2017
VÍCE...

Muži A Po dobrém výkonu bod z Vyšehradu

23. kolo Fortuna ČFL uzavřel souboj domácích fotbalistů Slavoje Vyšehrad a hostů z Písku. Pražené se na jaře zatím hledají, když z pěti duelů dokázali bodovat pouze s posledními celky tabulky Hořovickem a Benátkami nad Jizerou. Jihočeši chtěli naopak navázat na aktuální sérii dvou výher s Táborskem a Převýšovem.

  • 17.4.2017
VÍCE...
K aktualitě U 16 - FC Písek fotbal z. s. vs. SK Kladno 0:2 (0:1) není žádná fotografie

U 16 FC Písek fotbal z. s. vs. SK Kladno 0:2 (0:1)

Po velice dobrých začátcích obou poločasů, kdy jsme si vytvořili slibné šance, které jsme neproměnili se naše hra vytratila a soupeř z Kladna si odvezl cenné vítězství. Kluci si zaslouží pochvalu za bojovný výkon, ale to někdy k výhře nestačí. Za positivní fakt bereme postupné zapojení do tréninkového i zápasového vytížení dlouhodobě zraněných hráčů Hnídka a Zelenky.

  • 17.4.2017
VÍCE...

Muži B V Olešníku rozhodla závěrečná dvacetiminutovka

Ondrášovka krajský přebor měl na programu zápasy 21. kola, v rámci kterého se písecká rezerva představila na hřišti 14. celku tabulky z Olešníku. Domácí na svém trávníku získali doposud pouze devět bodů a lepší bilanci mají v roli hostů, ale ani Písek při výjezdech zatím příliš nezářil.

  • 15.4.2017
VÍCE...

U 19 K překvapení zbývala půlminuta. Devatenáctka smolně podlehla Liberci

Písecký starší dorost po zimní přestávce napravuje nepovedený podzim. Díky pravidelnému sbírání bodů a dvěma výhrám v řadě se svěřenci trenéra Rostislava Grossmanna odpoutali z poslední pozice tabulky a chtějí ještě výš. Ve sváteční pátek 14. dubna dopoledne na domácí umělé trávě přivítali v rámci 25. kola České ligy dorostu Slovan Liberec, který patří mezi trojici nejsilnějších celků soutěže.

  • 14.4.2017
VÍCE...
Přejděte na začátek