Příměstský fotbalový tábor
Jesse Edge byl jediným střelcem mužstva Písku v přátelském utkání s prvoligovým Jabloncem. Bohužel se trefil do vlastní branky.

Muži A Z Jablonce si tým Písku přivezl sedm gólů

Písek/Jablonec nad Nisou - K těžké prověrce cestovali fotbalisté Písku v sobotu na sever Čech. Ve svém v pořadí již šestém přátelském utkání se střetli s mužstvem Jablonce, pro kterého byl tento duel generálkou na úvodní zápas nového ročníku první ligy. Ten sehrají fotbalisté Jablonce za týden doma s Karvinou.

  • 23.7.2016
VÍCE...
Snímek je ze středečního přátelského utkání, ve kterém mužstvo FC Písek zvítězilo nad juniorkou Viktorie Plzeň 4:3.

Muži A Tým Písku čeká těžká prověrka s prvoligovým Jabloncem

Písek: Po středečním domácím vítězství 4:3 nad juniorkou Viktorie Plzeň sehrají třetiligoví fotbalisté Písku další přátelské utkání, tentokrát to však bude proti nejsilnějšímu soupeři, na jakého v rámci přípravného období narazí. V sobotu 23. července v pravé poledne vyrazí na sever Čech, kde v 17.00 hodin nastoupí na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou proti místnímu prvoligovému týmu.

  • 22.7.2016
VÍCE...
Domácí brankář Jakub Rondzik řeší jednu z nebezpečných akcí soupeře v přátelském utkání, ve kterém mužstvo Písku zvítězilo 4:3 nad juniorkou plzeňské Viktorie.

Muži A Hattrick Řezáče zadělal na divoký výsledek

Písek: Ve středu v podvečer sehráli fotbalisté Písku, v rámci přípravy na nový ročník třetí ligy, další přátelské utkání. Na domácím trávníku hostili juniorku plzeňské Viktorie. A stejně jako v nedělním střetnutí s juniorským týmem Sparty Praha, i tentokrát nastříleli Jihočeši svému soupeři čtyři branky, jenomže tři inkasovali. A to je také dost.

  • 20.7.2016
VÍCE...
Snímkem se vracíme k přátelskému utkání FC Písek - AC Sparta Praha jun. Domácí Miroslav Grobár (vlevo) atakuje Filipa Císařovského.

Muži A Po Spartě vyzve tým Písku juniorku Viktorie Plzeň

Písek: Příprava fotbalistů Písku na nový ročník třetí ligy nadále pokračuje. Po nedělní remíze 4:4 s juniorkou Sparty sehraje písecký celek ve středu 20. července již páté přátelské utkání, ve kterém změří síly s juniorkou Viktorie Plzeň. Pro domácí celek to bude další mladý a běhavý soupeř, který by měl prověřit jeho defenzivu.

  • 19.7.2016
VÍCE...
Hostující brankář Jan Čtvrtečka kryje míč před domácími hráči Martinem Voráčkem a Jesse Edge v přátelském utkání FC Písek - AC Sparta Praha jun., které skončilo smírně 4:4.

Muži A Stracený se v devětatřiceti letech vrátil na hřiště

PŘIDÁNA FOTOGALERIE Byl to pro asistenta trenéra juniorky Sparty Luďka Straceného příjemný okamžik, když v 74. minutě nedělního přátelského utkání v Písku vyběhl na hřiště, kde vystřídal mnohem mladšího Vojtěcha Walu. A i když roky i kilogramy přibývají, cítil se bývalý kanonýr Sparty a Žižkova Luděk Stracený na krásném trávníku v Písku jako doma.

  • 18.7.2016
VÍCE...
Jméno hlavního trenéra mužstva FC Písek U19 bude známo již příští týden.

U 19 Jméno hlavního trenéra bude známo příští týden

Písek: Výkonný výbor FC Písek v minulých dnech potvrdil, že i v nadcházející sezóně bude na pozici asistenta trenéra staršího dorostu kategorie U19 pracovat Vlastimil Klusoň, který vedl mužstvo v sobotním domácím turnaji Prácheňský pohár.

  • 16.7.2016
VÍCE...
Trenéři (zleva) Ondřej Prášil (FC Písek) a Michal Horňák (AC Sparta Praha jun.) povedou své týmy v nedělním přátelském utkání, které se hraje od 11 hodin v Písku.

Muži A Fotbalisty Písku prověří juniorský tým Sparty

Písek: Po středečním náročném dvojzápase v Ústí nad Orlicí, kde se fotbalisté Písku přátelsky střetli s druholigovými celky Prostějova a Znojma, čeká na Jihočechy další herní prověrka, v neděli hodinu před polednem vyzvou juniorským tým pražské Sparty. Ten je od úterý v Písku na soustředění a nadcházející utkání bude pro něho vyvrcholením jeho několikadenního přípravného pobytu v areálu u Otavy.

  • 16.7.2016
VÍCE...
Přejděte na začátek