K aktualitě U 17 - FC Písek fotbal z. s. vs.  Lokomotiva 3:4 (2:1) není žádná fotografie

U 17 FC Písek fotbal z. s. vs. Lokomotiva 3:4 (2:1)

Sestava : Krt - Tesař, Říha, Jindrle, Jiskra - Touš, Řezáč (Červeňák), Rajzl, Hrdlička (Peroutka) - Vítovec, Gažík (Hulenko). Branky : Vítovec 2, Hulenko Se soupeřem až o dva roky starším jsme hlavně v první půli odehráli výborný zápas. Bohužel po změně stran jsme opět po individuálních chybách inkasovali a po soustředění se projevila únava.

  • 19.2.2017
VÍCE...
K aktualitě U 13 - Zimní liga Dynama ČB není žádná fotografie

U 13 Zimní liga Dynama ČB

1. kolem finálové skupiny pokračovala Zimní liga mladších žáků pořádaná Dynamem České Budějovice v hale na Složišti.

  • 19.2.2017
VÍCE...

Muži A Obranný blok Jankova Písečtí pětkrát překonali

PŘIDÁNA FOTOGALERIE V jiné roli se oproti předchozím duelům proti celkům z vyšších soutěží ocitli třetiligoví fotbalisté Písku, kteří v předposledním přípravném utkání před jarní částí České fotbalové ligy hostili na umělé trávě u Otavy divizního nováčka z Jankova.

  • 18.2.2017
VÍCE...
K aktualitě U 17 - TJ Šumavan Vimperk z.s. vs. FC Písek fotbal z. s. 1:7 (1:2) není žádná fotografie

U 17 TJ Šumavan Vimperk z.s. vs. FC Písek fotbal z. s. 1:7 (1:2)

Sestava : Pícha - Tesař, Říha, Jindrle (Peroutka), Jiskra - Touš, Sládek, Řezáč, Rajzl (Hrdlička) - Vítovec, Gažík. Branky : Gažík 2, Tesař, Vítovec, Rajzl, Jindrle, Sládek Se soupeřem, který nastoupil v kombinované sestavě mužů a dorostu jsme podali výborný výkon a s chutí si zastříleli.

  • 16.2.2017
VÍCE...

U 19 Poslední domácí příprava skončila nerozhodně

Zimní příprava píseckého staršího dorostu vrcholí. Již za deset dní čeká devatenáctku od Otavy první jarní duel ČLD. V předposledním přípravném utkání se svěřenci trenéra Rostislava Grossmanna utkali s vrstevníky Táborska, s nimiž se potkají také v lize.

  • 15.2.2017
VÍCE...
K aktualitě U 17 - FK Meteor Praha VIII z.s. vs. FC Písek fotbal z. s. 2:1 (0:1) není žádná fotografie

U 17 FK Meteor Praha VIII z.s. vs. FC Písek fotbal z. s. 2:1 (0:1)

Sestava : Dlouhý - Tesař, Říha, Jindrle, Jiskra - Touš, Sládek ,Rajzl, Gažík, Hrdlička - Vítovec. Branka : Tesař Velice dobrý 1.poločas, kdy jsme byli lepším týmem a svůj výkon jsme korunovali krásným gólem Tesaře. V druhém poločase jsme nechali aktivitu na soupeři a ten nás ke konci zápasu potrestal ze dvou standartních situacích po individuálních chybách dvěma góly. Za předvedený výkon si většina týmu zaslouží pochvalu.

  • 15.2.2017
VÍCE...
Přejděte na začátek