Příměstský fotbalový tábor
Trenér mužstva FC Písek U17 Jaroslav Ptáček zhodnotil nedávno skončenou sezónu v České lize dorostu U17.

U 17 Hráči musí dávat fotbalu víc než sto procent, říká trenér Ptáček

Písek: Čekali lepší umístění, ale dosáhli jen na desátou příčku. Důvodů, proč tým FC Písek neskončil v horní polovině čtrnáctičlenné České ligy dorostu U17 B, bylo hned několik. Je to už téměř otřepaná fráze, ale v případě mladého celku od Otavy tomu tak skutečně bylo - provázela ho častá zranění hráčů.

  • 26.6.2016
VÍCE...
Podzimní část nového ročníku České fotbalové ligy zahájí tým FC Písek zápasem na hřišti mužstva Loko Vltavín.

Muži A Fotbalisté Písku zahájí podzim s týmem Vltavínu

Písek: Teprve před několika dny skončila letošní sezóna České fotbalové ligy a již dnes známe jízdní řád podzimní části třetí nejvyšší soutěže mistrovského ročníku 2016-2017. Novinkou, kterou jistě přivítaly všechny kluby, je to, že nadcházející sezónu ČFL bude hrát osmnáct týmů místo dvaceti, jak tomu bylo letos.

  • 23.6.2016
VÍCE...

U 10 Příměstský fotbalový tábor

Nemáte o hlavních prázdninách hlídání pro vaše děti? A chtěli byste aktivně využít jejich čas? FC Písek pořádá příměstský fotbalový tábor. Bude se konat ve čtyřech termínech na stadionu FC Písek.

  • 13.6.2016
VÍCE...
K aktualitě U 17 - FC Písek vs. FK Kolín 2:3 (1:2) není žádná fotografie

U 17 FC Písek vs. FK Kolín 2:3 (1:2)

V závěrečném kole ČLMD přivítali písečtí na svém hřišti soupeře z Kolína. A domácí nezačali tento zápas dobře. Již ve 4. min. po nebezpečné hře vysokou nohou domácího Žurka zahrával hostující Rosendorf volný přímý kop z 18 m a trefil přesně pravý horní růžek Štiakovi branky – 0:1. Hned v 5. min. po jednoduché kombinaci hostů středem hřiště upravil Novák M. střelou k tyči na 0:2. V 11. min. pronikl do vápna hostů Petřík, ale jeho zpětná přihrávka nenašla spoluhráče. Ve 13. min. po rohu kolínských zakončoval Exner těsně vedle. Ve 25. min. zakončoval akci domácích Blažek střelou z dálky, ale brankář hostů se nenechal překvapit. Ve 34. min. poslal Blažek krásným pasem do úniku Sigmunda, ale i jeho střelu z úhlu brankář hostí kryl. Ve 35. min. zahrávali domácí rohový kop a Sigmund se štěstím upravil na 1:2. Po změně stran ve 42. min. po pasu od píseckého Votavy postupoval Dan přímo na branku, ale jeho zakončení z úhlu brankář kryl. Ve 43. min. střílel Votava ve velké šanci vedle. Ve 45. min. po kombinaci domácích střílel Blažek z vápna jen do gólmana. Ve 47. min. zahrávali hosté volný přímý kop a Novák M. trefil hlavou přesně na 1:3. V 50. min. po úniku píseckého Votavy po pravé straně zakončoval akrobaticky Stráský na 2:3. V 69. min. unikl po levé straně domácí Staněk, ale jeho centr nedokázali spoluhráči zakončit. Podobně v 72. min. po akci domácích po levé straně nedosáhl na centrovaný míč před brankou Humr. V 75. min. nastřelili hosté po kombinační akci tyč domácí branky. Do konce zápasu se již na skóre nic nezměnilo a tak písečtí i přes velmi dobrý výkon prohráli a v konečné tabulce obsadili 10. místo.

  • 12.6.2016
VÍCE...
Přejděte na začátek