FC PÍSEK NÁBOR 2016

Muži B Výhru zachránil nestárnoucí Jan Zušťák

27. kolo Ondrášovka krajského přeboru zavedlo na písecký pažit mužstvo poslední Plané nad Lužnicí. Přestože sobotní soupeř Písku disponuje nejhorší obranou v soutěži, nečekalo na svěřence trenéra Jaroslava Ptáčka nic jednoduchého. Planá dopředu zápas nevzdávala a domácí tým značně potrápila.

  • 27.5.2017
VÍCE...

Muži A Písečtí sahali alespoň po bodu, ale radovaly se Jirny

PŘIDÁNA FOTOGALERIE Fotbalová sezona 2016/2017 se nezadržitelně blíží ke svému závěru. Sobotní vystoupení Písku v rámci 29. kola Fortuna ČFL bylo předposledním třetiligovým domácím utkáním jara. Žlutomodří v něm hostili fotbalisty Jiren, kteří se vyhřívali na třetím místě tabulky a živili naději na postup o patro výš.

  • 27.5.2017
VÍCE...

Poděkování Pavle Sajtlové

Klub FC Písek tímto děkuje paní Pavle Sajtlové, která působí v realizačním týmu staršího dorostu U19 jako fyzioterapeutka. V sobotu 20. května však cestovala s A-mužstvem na zápas Fortuna ČFL do Litoměřic a po návratu ještě s B-mužstvem k duelu Ondrášovka KP do Protivína. Během okresního derby byla velkou oporou zraněnému Davidu Václavíkovi, kterého velice nevybíravě a nesmyslně fauloval domácí Jaromír Vorel. Zraněnému hráči poskytla prvotní ošetření před příjezdem sanitky a doprovodila ho i na všechna vyšetření v nemocnici.

  • 23.5.2017
VÍCE...

U 19 Anglický týden byl stoprocentní

PŘIDÁNA FOTOGALERIE Starší dorost zažil v posledním týdnu nejúspěšnější období v aktuálním ročníku České ligy dorostu. Po výhrách v Náchodě a doma proti Motorletu se znovu před vlastními fanoušky představil v jihočeském derby proti vrstevníkům z klubu FC MAS Táborsko, kterým Písečtí nedali šanci.

  • 21.5.2017
VÍCE...

U 8 Memoriál Martina Breibische

V neděli 7.5.2017 proběhl na píseckém trávníku 7. ročník fotbalového turnaje Memoriál Martina Breibische - ROBSTAV CUP 2017, kterého se zúčastnili hráči kategorie U8

  • 21.5.2017
VÍCE...

Muži A Zlepšenou formu potvrdilo áčko v Litoměřicích

Do utkání 28 kola Fortuna ČFL mohli jít hráči domácího celku FK Litoměřicko po nečekaném vítězství v Králově Dvoře v lepším rozpoložení než soupeř z Písku, který doma podlehl na penalty Benátkám nad Jizerou. Realita na hřišti však vyústila v jiný výsledek. Jihočeši si k Otavě odvezli plný počet bodů.

  • 20.5.2017
VÍCE...
Přejděte na začátek