Muži B David Pichlík v ideální sestavě 2. kola krajského přeboru

Dvaatřicet gólů viděli diváci v osmi zápasech druhého kola krajského přeboru. Mimořádně se předvedli hráči ze záložní formace. Tvořili hru a stačili střílet důležité góly. Týká se to především Václava Hegenbarta a mladíka Daniela Točíka. Útočníci Michal Požárek a Miroslav Suchan si připsali po dvou brankách, ale radost jim kalila ztráta dvou bodů. Jak Katovice, tak Milevsko o ně přišly v závěrečných minutách.

  • 26.8.2016
VÍCE...

ČFL pokračuje ve Štěchovicích. Rezervu Písku čeká Osek

Třetí kola České fotbalové ligy a Ondrášovka krajského přeboru zavede písecké seniorské celky na trávníky soupeřů. A-tým se pokusí vybojovat první ligové vítězství ve Štěchovicích, béčko se o podobný výsledek bude snažit v souboji s Osekem.

  • 25.8.2016
VÍCE...

Muži B Béčko vyrovnalo těsně před koncem derby

PŘIDÁNA FOTOGALERIE Atraktivní duel mezi píseckou rezervou a ještě v minulé sezoně divizním Milevskem připadl hned na druhé kolo Ondrášovka krajského přeboru 2016/2017. Svěřenci trenéra Dušana Benáka v úvodním měření sil sezony neuspěli, když podlehli Soběslavi. Naopak milevští hráči nadělili pět gólů Dačicím. Mohli se tak pasovat do role mírného favorita okresního derby.

  • 22.8.2016
VÍCE...

Muži A Písek má první třetiligový bod

PŘIDÁNA FOTOGALERIE V rámci druhého kola České fotbalové ligy přivítali 20. srpna dopoledne u Otavy písečtí fotbalisté celek Benešova. Oba sobotní soupeři si v úvodním kole připsali porážku a měli tak co dohánět. Domácí si před utkáním věřili na tři body, ale konečný výsledek pohledného střetnutí je rozdělil jinak.

  • 22.8.2016
VÍCE...

Stará garda 40. ročním Memoriálu Jar. Jirana

Memoriál se uskutečnilv sobotu 6. 8. 2016 na hřišti FC Písek tentokrátzcela netradičně. Na hřišti si dali sraz bývalý žáci Spartaku Písek z roku 1976 (6. místo na přeboru ČR v Opavě, trenér Jar. Zeman) a B-muži Spartaku Písek z roku 1986 (trenér Lad. Rambous)!

  • 15.8.2016
VÍCE...
Přejděte na začátek