Aktuality

 - Jan Zborník 50 let v klubu
  • 14.9.2017
Zpět na aktuality

- Jan Zborník 50 let v klubu

V sobotu 16.9.2017 proběhne v areálu FC Písek oslava 50 let nepřetržitého členství Jana „Řehtačky“ Zborníka v píseckém fotbale.

Honza přišel do tehdy Spartaku Písek v roce 1967 ve svých 12 letech do mladších žáků ještě na hřiště za Lesnickou školou. Ve 14 letech začal jako pomezní rozhodčí při zápasech „B“ mužů a v 16 letech jej klub vyslal do řad rozhodčích. Od 20 let do roku 1997 vykonával funkce vedoucího „C“ dorostu, vedoucího „C“ a „B“ mužů a zároveň byl členem výboru klubu. V roce 1997 kvůli pracovnímu zaneprázdnění ukončil funkcionářskou činnost a začal se věnovat organizaci fanoušků klubu. Od té doby nechyběl na zápasech našich mužstev jak doma, tak i na hřištích soupeřů.
Po dobu působení v klubu se také podílel na zajišťování různých utkání jako bylo například finále Českého poháru mezi Spartou a Slavií, mezinárodní kvalifikační utkání reprezentací žen nebo rozlučka Jana Zušťáka či podpora hráčů klubu při vyhlašování sportovců okresu.

Program oslavy, jak jej Honza připravil:
O přestávce utkání ČFL FC Písek – SK Viktorie Jirny utkání přípravek
Po utkání předání sponzorského daru přípravkám
Přátelské utkání XI Jana Zborníka – Stará garda FC Písek v 17,00
Společenské posezení, ke kterému zahrají Rychlé pípy

Honza je i nadále členem klubu a přeje všem mužstvům, aby se jim dařilo podle představ a áčku co nejrychlejší postup do druhé ligy.