Aktuality

 - Příměstské fotbalové tábory FC Písek se blíží
  • 30.6.2018
Zpět na aktuality

- Příměstské fotbalové tábory FC Písek se blíží

Jsou tu prázdniny. Děti opustily školní lavice a přemýšlejí, jak si co nejlépe užijí dva volné letní měsíce. Ti, kteří se rádi baví fotbalem, mohou využít nabídku FC Písek a přihlásit se na jeden z příměstských táborů.

Příměstské tábory pořádají trenéři FC Písek Radoslav Houdek spolu s bratrem Petrem. Jejich tábory již získávají nálepků tradiční, protože se rozhodně nekonají poprvé. „Pro letošní rok jsme připravili dva turnusy. První tábor se uskuteční od 9. do 13. července a druhý od 20. do 24. srpna. Přihlásit se může kdokoliv, ale nejvíce vhodný je pro děti ročníku narození 2007-2012," přibližuje Radoslav Houdek.

Program každého dne začíná vždy v 8 hodin na fotbalovém hřišti FC Písek. Konec je pak v 16 hodin odpoledne. Náplní jsou ranní, dopolední a odpolední tréninky, pohybové aktivity a dle počasí další aktivity, jakými jsou například plavečák, beach, bowling. Jednou z novinek letošních PFT jsou speciální tréninkové bloky pod vedením zkušených brankařských trenérů.

O děti se budou po fotbalové stránce starat licencovaní trenéři FC Písek. Postaráno bude o účastníky také ve chvilkách volného času.

Cena příměstského fotbalového tábora je 2000 Kč. V ceně je oběd, svačina, pitný režim či vstupy na další aktivity. Každý účastník, který se zúčastní minimálně 4 dnů PFT 2018, obdrží na památku dres s logem PFT.

Přihlášky na PFT: https://fcpisek-tabor.webnode.cz/elektronicka-prihlaska/
Více informací: https://fcpisek-tabor.webnode.cz/

Kontakty na pořadatele:

Radoslav Houdek
telefon: 602 407 800
e-mail: rada.houdek@gmail.com

Petr Houdek
telefon: 777 315 042
e-mail: phoudas@centrum.cz

Autor: Petr Brůha

Písecký deník mediální partner FC Písek