Aktuality

 - Dorostenci se představili na Žižkově. Sedmnáctka uspěla
  • 1.10.2018
Zpět na aktuality

- Dorostenci se představili na Žižkově. Sedmnáctka uspěla

Česká liga dorostu kategorie U19 i U17 pokračovala o víkendu 8. kolem. Písecké celky se v hlavním městě utkaly s domácí Viktorkou.

8. KOLO ČLD U19 sk. A

Viktorka Žižkov - FC Písek 3:0 (1:0)

Branky: 10. Šimůnek Jakub, 66. Šimůnek Jakub, 82. Kaisler Martin.

Sestava FC Písek: Vojtíšek Zdeněk, Přibyl Viktor, Mikeš Michal, Říha Miroslav, Jiskra Lukáš, Mařík Miroslav [K], Sládek Přemek, Novotný Jan 58´, Hnídek Tomáš 74´, Vojta Lukáš 80´, Kvasnička Ondřej 86´.
Střídali: Pícha Václav, Řezáč Jakub 10´, Nosek Jiří, Kulík Václav 32´, Kučera Václav 6´, Šťástka Václav 16´.

Hodnocení trenéra Tomáše Smrčiny: Tento zápas se mi hodnotí těžko s ohledem na výsledek a zároveň naší předvedenou hru u druhého týmu tabulky. Konečný stav 3:0 je pro nás až zbytečně krutý. V prvním poločase jsme zaspali 15 minut, dostali gól po nepohlídané situaci na zadní tyči při autovém vhazování. Ale zbytek poločasu se hrál vyrovnaný fotbal. Žižkov moc kombinace nepředvedl. Nakopával jenom dlouhé míče a stím se naše obrana vypořádala celkem slušně. Dovolím si říct, že kombinačně jsme byli v tomhle zápase lepší. Druhý poločas jsme odehráli z mého pohledu dobře. Soupeř se k nám dostal jen dvakrát před bránu, ale to mu stačilo, aby dal dva góly. To je nám ale k ničemu, fotbal se ale hraje na góly a v tom byl soupeř úspěšnější.

8. KOLO ČLD U17 sk. A

Viktorka Žižkov - FC Písek 1:5 (0:2)

Branky: 63. Chaloupka Josef (pen.) - 12. Štěpka Vojtěch (pen.), 34. Šťástka Václav, 56. Řezáč František, 58. Stejskal Jakub, 75. Horník Filip.

Sestava FC Písek: Lalák Lukáš, Stejskal Jakub, Černý Martin 49´, Štěpka Vojtěch [K] 86´, Hejný Martin, Červený Ondřej, Stropnický Radek 54´, Kulík Václav 58´, Velek Daniel, Šťástka Václav 65´, Řezáč František 73´.
Střídali: Juhás Ladislav, Děd Tomáš 41´, Horník Filip 36´, Hadáček Filip 25´, Hřebejk Filip 18´, Královský Aleš 32´.

Hodnocení trenéra Petra Bílého: Odehráli jsme z naší strany povedené utkání, ve kterém jsme po celou dobu byli silnější na míči. Snažili jsme se o vysoký pressing a po ztrátě míče o skupinový repressing. Kluci se vyvarovali hluchých míst a po celý zápas byli aktivní jak v obranné, tak útočné fázi. Začínají přicházet na to, že kvalitním individuálním herním výkonem můžou dosáhnout toho týmového. Chválím je za předvedený výkon a doufám, že na něj navážeme i v dalších zápasech.