Aktuality

 - Písečtí žáci uspěli ve Střešovicích i na Bohemce
  • 9.10.2018
Zpět na aktuality

- Písečtí žáci uspěli ve Střešovicích i na Bohemce

Všechny čtyři žákovské týmy FC Písek si na půdě soupeřů poradily a celkem přivezly dvanáct bodů.

9. KOLO ČDŽ U15 sk. A

SK Střešovice 1911 - FC Písek 0:6 (0:4)

Branky: 11. Carda Robert, 15. Kašpírek Jakub, 32. Kašpírek Jakub, 34. Kašpírek Jakub, 44. Pícha Jan, 68. Pešata Petr.

Sestava FC Písek: Halama Matěj, Kačírek Matouš, Carda Robert, Šperl David, Kříž Martin 36´, Kapinus Jan, Balogh Jiří [K], Souhrada Martin, Kašpírek Jakub 55´, Pícha Jan, Hrdlička Štěpán 36´. Střídali: Kašpar Jakub 35´, Čibera Gustav 35´, Pešata Petr 55´.

Hodnocení trenéra Karla Syrovátky: Do zápasu jsme vstoupili aktivně, sebevědomě a od začátku kontrolovali hru, kdy jsme byli aktivnější, silnější v kombinace a v situacích 1na1. První branku vstřelil po pěkné individuální akci Carda a ještě do poločasu dal hattrick Kašpírek. První poločas se odehrával ve svižném tempu i díky hře soupeře, který se snažil hrát rychlý a přímočarý fotbal. V druhém poločase se nám přestala dařit předfinální a finální fáze, když jsme řešili individuálně a týmově špatně jednotlivé herní situace před vápnem a díky tomu si nepřipsali více branek.

9. KOLO ČDŽ U14 sk. A

SK Střešovice 1911 - FC Písek 0:11 (0:5)

Branky: 3. Baďura Rostislav (pen.), 9. Hořánek Alexandr, 28. Dufek Fabian, 29. Ředina Michal, 30. Pergler Dominik, 39. Bláha Marek, 51. Dufek Fabian, 56. Hořánek Alexandr, 60. Mařík Michal, 68. Mařík Michal, 70. Hořánek Alexandr.

Sestava FC Písek: Čechal Matěj, Baďura Rostislav, Müller Richard 35´, Mařík Michal, Maroušek Marek, Dufek Fabian, Hořánek Alexandr [K], Ředina Michal, Hodina Adam, Pergler Dominik, Matoušek Ondřej 35´. Střídali: Bláha Marek 35´, Horba Valentin 35´.

Hodnocení trenéra Rostislava Baďury: Do utkání kluci vstoupili ve vysokém tempu, za což bychom je chtěli pochválit. Během utkání si v útočné fázi vytvářeli rychlejším rozhodováním se v herních situacích a v obranné fázi nátlakovou hrou dobré pozice k postupnému, nebo rychlému přechodu před pokutové území soupeře. Ve finální fázi útoku jsme byli v dostatečném počtu hráčů, ale do příště musíme zlepšit výběr místa v pokutovém území pro lepší řešení vzniklých herních situací a možnosti ke skórování.

9. KOLO ČLŽ U13 sk. A

Bohemians Praha - FC Písek 4:9

Sestava FC Písek: Jordán Matyáš, Kuchař Jiří [K], Klimeš Filip, Keclík Štěpán, Malát Jakub, Pikolon Samuel, Polanský Jakub, Bártík Adam, Šípek Matyas, Kohout Dan, Brodský Jakub, Černý Adam, Habich Jiří, Pavlíček Bivoj.

Hodnocení trenéra Martina Kozáka: V sobotu proti Bohemians to byl opačný výkon než proti Plzni, již v poločase jsme měli solidní náskok. Kluci si zápas užili stejně jako přítomní rodiče a ukázali, že fotbal hrát umí. První z dvojzápasu v Praze jsme zvládli a rádi bychom výkon zopakovali v neděli proti týmu Sparty Praha, která je na prvním místě tabulky.

9. KOLO ČLŽ U12 sk. A

Bohemians Praha - FC Písek 2:10

Sestava FC Písek: Šmidmajer Filip, Hubáček Patrik, Pícha Jan, Kučera Adam, Kučera Aleš, Markovec David, Novák Cristiano, Svoboda Šimon, Suchan Adam, Brůžek Jan, Vaněček Miroslav, Šimeček Luboš, Vacek Jan [K], Charvát Matěj, Schánělec Tomáš, Šátava David

Hodnocení trenéra Radoslava Houdka: V začátku utkání nám chyběla rychlejší reakce, kdy jsme reagovali spíše na hráče domácích než na míč, což znamenalo, že jsme byli všude druzí. Postupem času se to zlepšilo. Z důvodu menšího hřiště bylo vidět více soubojů než v předchozích zápasech, což spíše vyhovovalo domácím než nám. Ale když jsme hru roztáhli, tak to bylo lepší. Do příště bychom se měli ještě více soustředit na řešení situací na útočné polovině, ať je to individuální nebo týmové. A samozřejmě zakončení. Kluci si zaslouží za tento zápas pochvalu, protože hráči Bohemians nám nedali nic zadarmo, což nás i chvilkami bolelo.