Aktuality

K aktualitě Hodnocení žáků FC Písek za uplynulý víkend není žádná fotografie

Hodnocení žáků FC Písek za uplynulý víkend

U15: FC PÍSEK - SKP Č. BUDĚJOVICE 9:2 (6:2)

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a od začátku jsme si vytvářeli brankové příležitosti. Oproti minulému zápasu jsme zpřesnili přechodovou fázi a to se projevilo na našem herním projevu. Ale stále to ještě nebylo ideální. Musíme být trpělivější s míčem a aktivnější bez míče, aby jsme si vytvářeli více variant v herních situacích a byli schopný najít ideální řešení situace, která se nadále vyvine k ohrožení soupeřovi branky.

Počet diváků: 36

Sestava FC Písek: Halama Matěj (36" Pešata Petr), Pícha Jan, Balogh Jiří, Brom Patrik, Hrdlička Štěpán, Souhrada Martin (55" Čibera Gustav), Carda Robert, Tlapa Jan (55" Kříž Martin), Kašpar Jakub, Kozák Jakub (55" Pilný Ondřej), Kašpírek Jakub

Střelci branek FC Písek: 7. Kašpírek Jakub, 11. Kašpírek Jakub, 22. Kašpírek Jakub, 29. Kašpírek Jakub, 31. Carda Robert, 25. Kozák Jakub, 37. Kašpírek Jakub, 59. Kašpar Jakub, 70. Kašpírek Jakub

 

U14: FC PÍSEK - SKP Č. BUDĚJOVICE 5:2 (2:2)

Do utkání kluci vstoupili v pozměněné sestavě, kdy nám vypomohli kluci z ročníku 2006, za což jim chci poděkovat. Hned v úvodu kluci aktivním přístupem soupeře dostávali pod tlak a po přihrávce Baďury z levé strany do pokutového území uklízel míč do sítě dobře nabíhající Pikolon. Krátce po vstřelení branky aktivita v pohybu kluků opadla, soupeř byl klidnější a rychlejší na míči, přesnější v kombinaci a také po ztrátě míče vytvářel tlak na naše kluky z čehož vznikaly chyby našich hráčů a po zásluze vyrovnal. Hra se přelévala od vápna k vápnu se spoustou osobních soubojů, ze kterých naši vycházeli úspěšněji díky své fyzické vyspělosti, ale svoji zbrklostí končily jejich útočné akce před šestnáctkou soupeře. V první půli mladší kluci z Dynama působili fotbalovějším dojmem. Do konce 1.poločasu Ředina po individuální akci z pravé strany změnil skóre v náš prospěch, ale těsně před koncem poločasu po naší chybě v komunikaci soupeř vyrovnal. Do druhé půle i díky trojnásobnému střídání kluci zlepšili pohyb s míčem i bez něj a soupeře zatlačili na vlastní polovinu. Po standartní situaci Pergler dal hlavou branku na 3:2. Od tohoto gólů byli kluci přímočařejší k soupeřovo brance a průnikovou přihrávkou Filipa Klimeše na Pikolona, který byl faulován v šestnástce soupeře, zvyšoval Baďura z penalty na 4:2. Střelbou před šestnáctkou soupeře bylo rozvoněno 2x břevno za budějovickým brankářem a po jedné přízemní petelici Pergler dorážel na 5:2. Zlepšeným pohybem záložníků po stranách si kluci vytvářeli další příležitosti ke skórování, ale klid ve finální fázi je činnost, které se kluci musí stále učit (a nejen ve finální fázi). Pochvalu za předvedený výkon ve druhém poločase si od nás trenérů vysloužil velice agilní Mařík.

Počet diváků: 69

Sestava FC Písek: Čechal Matěj, Müller Richard, Dufek Fabian, Bláha Marek (45" Klimeš Filip), Horba Valentin (36" Keclík Štěpán), Ředina Michal, Hořánek Alexandr (45" Pergler Dominik), Baďura Rostislav, Hodina Adam, Mařík Michal, Pikolon Samuel

Střelci branek FC Písek: 2. Pikolon Samuel, 17. Ředina Michael, 54. Pergler Dominik, 62. Pergler Dominik, 68, Baďura Rostislav

 

U13: TJ JISKRA TŘEBOŇ - FC PÍSEK 3:6 


Na podzim jsme sice doma vyhráli větším brankovým rozdílem, ale průběh zápasu byl stejný. Pouze naše neproměňování a výborné zákroky domácího brankáře zachránili Jiskru od většího přídělu.

Počet diváků: 23

Sestava FC Písek: 
Jordán Matyáš, Pišna Tomáš (1" Polanský Jakub), Klimeš Filip (45" Černý Adam), Keclík Štěpán, Říha Adam (45" Habich Jiří), Kohout Dan, Bártík Adam (45" Velický Ondřej), Pikolon Samuel (45" Pišna Tomáš)

Střelci branek FC Písek:
6.Pikolon Samuel, 8.Pikolon Samuel, 27.Pikolon Samuel, 35.Klimeš Filip, 56.Pišna Tomáš, 63.Pikolon Samuel

 

U12: TJ JISKRA TŘEBOŇ - FC PÍSEK 5:5 

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a vytvořili jsme si několik šancí, ale bohužel jsme neproměnili. Domácí nám dali do konce první třetiny 2 branky, kdy jsme je jim doslova darovali po našich chybách. Druhá třetina byla už z naší strany lepší, dokonce i s gólovým zakončením, ale opět našimi chybami jsme si nechali dát další dvě branky. Třetí třetina už bohužel byla ze strany domácích hrozně kouskovaná, kdy už se ani moc nehrálo, ale i tak jsme opět inkasovali a ve finále můžeme být rádi za krásnou střelu Honzy Píchy, která znamenala vyrovnání. V celkovým shrnutí musíme zapracovat opět na několik individuálních činnostech a v poslední řadě se zamyslet na přístupu několika hráčů k zápasu!

Počet diváků: 50

Sestava FC Písek: 
Hubáček Patrik (45" Šmidmajer Filip), Hynek Josef (45" Pícha Jan), Markovec David (45" Novák Cristiano), Lojík Matěj (45" Pinter Jakub), Svoboda Šimon (45" Brůžek Jan), Vaněček Miroslav (45" Ullrich Filip), Schánělec Tomáš (45" Charvát Matěj), Pinter Michal (45" Šátava David)

Střelci branek FC Písek:
32.Ullrich Filip, 42.Charvát Matěj, 46.Markovec David, 47.Markovec David, 88.Pícha Jan