Aktuality

Výsledky mládeže: dorost zabodoval na Složišti, žáci podlehli Táborsku

Výsledky mládeže: dorost zabodoval na Složišti, žáci podlehli Táborsku

V minulém týdnu (29. 4. - 5. 5. 2019) bojovala na všech frontách mládežnická družstva FC Písek. Dorostenci se střetli v derby s Dynamem ČB. Devatenáctka získala bod po bezbrankové remíze, sedmnáctka zvítězila 3:1. Derby sehrály v žákovské lize také kategorie U13 a U12. Proti Táborsku vyšly v obou zápasech naprázdno.

U19 ČLD U 19 A
5.5.2019 SK Dynamo České Budějovice akademie - FC Písek 0:0, PK 4:3
sestava FC Písek:
Vojtíšek, Štěpka (59. Přibyl), Mikeš, Říha, Jiskra, Mařík, Vojta, Kulík, Dvořák (71. Hnídek), Šťástka (87. Kvasnička), Sládek.

U17 ČLD U 17 A
5.5.2019 SK Dynamo České Budějovice akademie - FC Písek 1:3 (1:2)
branky FC Písek:
Kotrba, Stropnický, Řezáč
sestava FC Písek: Juhás, Hejný (74. Vondák), Černý (65. Děd), Červený, Kotrba, Stejskal, Hadáček (70. Smola), Pícha, Horník (57. Hřebejk), Stropnický, Řezáč.

U15 ČDŽ U 15 A
4.5.2019 FC Písek - SK Petřín Plzeň 1:1 (0:1), PK 3:5
branky FC Písek:
Pícha
sestava FC Písek: Halama, Šperl (36. Pergler), Carda, Kašpírek, Souhrada, Čibera, Brom, Pícha, Tlapa, Balogh, Hrdlička

U14 ČDŽ U 14 A
4.5.2019 FC Písek - SK Petřín Plzeň 4:0 (3:0)
branky FC Písek:
Baďura 2, Hořánek, Pergler
sestava FC Písek: Čechal, Václavík, Baďura, Müller, Mařík, Maroušek (56. Mareš), Dufek, Hořánek, Ředina (36. Horba), Hodina (51. Bláha), Pergler

U13 ČLŽ U 13 A
5.5.2019 FC Písek - FC MAS Táborsko 4:5 (3:2)
branky FC Písek:
Kohout, Bártík, Říha, Pikolon
hráči FC Písek: Jordán, Polanský, Kohout, Pišna, Bártík, Keclík, Klimeš, Říha, Malát, Pikolon, Kuchař

U12 ČLŽ U 12 A
5.5.2019 FC Písek - FC MAS Táborsko 0:4 (0:3)
hráči FC Písek:
Šmidmajer, Čibera, Kučera Adam, Kučera Aleš, Markovec, Pícha, Pinter Jakub, Pinter Michal, Svoboda, Šátava, Vacek

U15/U14/U13 I. A tř. starších žáků sk."B"
5.5.2019 Junior Strakonice "B" - FC Písek "C" 1:5 (0:1)
branky FC Písek:
Horba 3, Popelka, Pergler
hráči FC Písek: Turek, Mareš, Havlík, Popelka, Václavík, Horba, Hodina, Müller, Pergler, Hořánek, Pinta, Bláha, Dufek, Kubeš, Velický

U12 I. A tř. mladších žáků sk."B"
5.5.2019 Junior Strakonice "B" - FC Písek "C" 6:1 (2:0)
branky FC Písek:
Suchan
hráči FC Písek: Hubáček, Černý, Červenský, Horník, Hynek, Schánělec, Lojík, Novák, Mazanec, Suchan, Šimeček, Ullrich, Vierer, Víta, Hanousek

U12 OP mladší žáci
1.5.2019 TJ Hradiště "D" - FC Písek "D" 0:19 (0:10)
branky FC Písek:
Šmidmajer 3, Kučera Ad. 3, Pinter M. 2, Vacek 2, Vierer 2, Svoboda 2, Čibera 2, Červenský, Pinter J., Lojík
hráči FC Písek: Hanousek, Hynek, Červenský, Horník, Pinter J., Pinter M., Lojík, Šmidmajer, Vacek, Kučera Ad., Kučera Al., Vierer, Svoboda, Víta, Čibera

U11/U10 KP starších přípravek
5.5.2019 SKP ČB "B" - FC Písek 4:21 (2:7)
Milevsko - FC Písek 4:23 (2:17)

hráči FC Písek:
Lis, Bednarčík, Hronek, Kozák, Pavlíček, Kroupa, Petrášek, Polcar, Stojkoski,

U9/U8 KP mladších přípravek
5.5.2019 SKP ČB "B" - FC Písek 10:22 (4:10)
Milevsko - FC Písek 8:27 (3:17)

hráči FC Písek:
Parýzek, Rajnoha, Řepka, Sobota, Studnička, Vlna, Vejmělek, Kaša, Kázecký, Toužimský, Červený, Hubáček, Nejedlý, Tichava, Luka, Jágr, Janout, Hynouš

U11 OP st. přípravka 1-6.místo
29.4.2019 FC Písek "D" - FC Písek "B" 4:4 (3:3), PK 5:4
branky FC Písek:
Voráček 2, Jareš, Čech - Stojkoski 2, Nejedlý, Kroupa
hráči FC Písek: Procházka, Mohňanský, Jareš, Vlk, Voráček, Šindelář, Čech - Nejedlý, Bednarčík, Houdek, Churáček, Polcar, Pták, Roučka, Kroupa, Petrášek, Stojkoski, Pavlíček

U11 OP st. přípravka 1-6.místo
1.5.2019 TJ Sokol Bernartice - FC Písek "B" 0:9 (0:5)
branky FC Písek:
Churáček 4, Bednarčík 3, Kroupa, Pavlíček
hráči FC Písek: Nejedlý, Bednarčík, Churáček, Polcar, Roučka, Kroupa, Stojkoski, Pavlíček

U11 OP st. přípravka 1-6.místo
3.5.2019 FC Písek "C" - FC Písek "B" 9:5 (5:3)
branky FC Písek:
Vejmělek 3, Chovanec 2, Kolář 2, Kothánek 2 - Hronek 3, Pavlíček, Pták
hráči FC Písek: Vlk, Čechal, Handrejch, Chovanec, Kolář, Kothánek, Staněk, Vejmělek - Nejedlý, Roučka, Pavlíček, Houdek, Hronek, Petrášek, Pták, Stojkoski, Kroupa

U10 OP st. přípravka 1-6.místo
29.4.2019 FC Písek "C" - FC ZVVZ "B" 1:7 (0:3)
branky FC Písek:
Slabý
hráči FC Písek: Pokorný, Sochůrek, Slabý, Kolář, Rába, Harant, Keclík

U10 OP st. přípravka 1-6.místo
3.5.2019 FC Písek "C" - FC Písek "B" 9:5 (5:3)
branky FC Písek:
Vejmělek 3, Chovanec 2, Kolář 2, Kothánek 2 - Hronek 3, Pavlíček, Pták
hráči FC Písek: Vlk, Čechal, Handrejch, Chovanec, Kolář, Kothánek, Staněk, Vejmělek - Nejedlý, Roučka, Pavlíček, Houdek, Hronek, Petrášek, Pták, Stojkoski, Kroupa

U10 OP st. přípravka 1-6.místo
29.4.2019 FC Písek "D" - FC Písek "B" 4:4 (3:3), PK 5:4
branky FC Písek:
Voráček 2, Jareš, Čech - Stojkoski 2, Nejedlý, Kroupa
hráči FC Písek: Procházka, Mohňanský, Jareš, Vlk, Voráček, Šindelář, Čech - Nejedlý, Bednarčík, Houdek, Churáček, Polcar, Pták, Roučka, Kroupa, Petrášek, Stojkoski, Pavlíček

U10 OP st. přípravka 1-6.místo
3.5.2019 FC Písek "D" - TJ Hradiště "B" 7:3 (6:2)
branky FC Písek:
Čech 3, Havel 3, Slabý
hráči FC Písek: Baďura, Čech, Harant, Havel, Horba, Keclík, Kozma, Procházka, Rába, Slabý

U9 OP mladší přípravka sk.I
2.5.2019 FC Písek "B" - TJ Hradiště "B" 16:8 (8:3)
branky FC Písek:
Luka 5, Houdek 2, Bláha 2, Bílý 2, Smola 2, Pokorný 2, Hladík
hráči FC Písek: Fučík, Houdek, Luka, Bláha, Lusk, Bílý, Smola, Pokorný, Hladík

U8 OP mladší přípravka sk.II
2.5.2019 FC Písek - TJ Hradiště "A" 7:6 (1:2)
branky FC Písek:
Rajnoha 4, Vlna 2, Kázecký
hráči FC Písek: Chládek, Kázecký, Nikodem, Rajnoha, Řepka, Studnička, Šimík, Vejmělek A., Vejmělek J., Vlna, Kaša, Parýzek, Sobota