Aktuality

 - V Písku se opět sejde nadějné fotbalové mládí
  • 25.4.2018
Zpět na aktuality

- V Písku se opět sejde nadějné fotbalové mládí

Znovu po roce budou patřit zelené pažity v areálu FC Písek mladým nadějným fotbalistům z klubů zvučných jmen, kteří v úterý 1. května změří síly v rámci 8. ročníku Memoriálu Martina Breibische – NN CUP 2018.

Prestižního turnaje, který je věnován památce dlouholetého vedoucího mládežnických mužstev a později také členu výkonného výboru FC Písek Martinu Breibischovi, se tentokrát budou moci zúčastnit hráči ročníku 2009 a mladší.

Seznam účastníků čítá šestnáct klubů, které jsou rozděleny do čtyř čtyřčlenných skupin, v nichž se bude hrát systémem každý s každým. V odpolední části turnaje proběhnou dle postupového klíče boje o putovní pohár z dílny zdíkovského skláře, medaile a konečná umístění.

Sváteční fotbalové klání, jehož patronem je útočník AC Sparta Praha, držitel mnoha ocenění a trofejí David Lafata a čestným hostem písecký odchovanec, záložník FK Dukla Praha, Štěpán Koreš, bude mít i charitativní podtext. Pořadatelé by rádi pomohli patnáctiletému Matěji Zacharovi, který se narodil s dětskou mozkovou obrnou a jeho zdravotní stav se po pohybové stránce s přibývajícím věkem zhoršuje.

Termín konání turnaje: 1. května 2018

Místo konání turnaje: Areál FC Písek, Burketova 303

Výkop prvních zápasů: V 10 hodin

Účastníci turnaje:
FC Písek
AC Sparta Praha
TSV Schwaben Augsburg
FK Hvězda Cheb
SK Slavia Praha
SFC Kalinkovo
Bohemians Praha 1905
FK Trenčín
FC MAS Táborsko
FC Zbrojovka Brno
1.FK Příbram
SK Sigma Olomouc
FK Dukla Praha
MŠK Žilina
SK Dynamo České Budějovice

Autor: Petr Brůha

Písecký deník mediální partner FC Písek