Aktuality

U 9 - „VYHRÁLI VŠE, CO SE DALO!!!“
  • 12.3.2019
Zpět na aktuality

U 9 - „VYHRÁLI VŠE, CO SE DALO!!!“

FC Písek U9 - hodnocení zima 2018-2019

Kategorii U9 tvoří převážně hráči ročníku 2010 a dva kluci ročníku 2011 v celkovém počtu 21 dětí. V tomto zimním období kluci trénují 2x týdně. Jednou týdně chodí do haly Elim, kde probíhá klasický neřízený fotbálek „na dvě“ a druhý trénink v místní tělocvičně ZŠ. V tělocvičně jsou tréninky zaměřené na pohybovou průpravu, gymnastiku, úpolové sporty a samozřejmě různé hry. Tréninků se účastní průměrně 16 dětí, nepřítomnost dětí je z důvodu nemocí nebo účastí na jiném kroužku, což v tomto věku naprosto podporujeme.


Během uplynulých měsíců jsme se zúčastnili hned čtyř dlouhodobých turnajů, v Týně, v Oseku, v Třeboni a na Dynamu. Všechny tyto turnaje kluci vyhráli, kdy především finálová část turnaje na Dynamu přinesla mnoho skvělých fotbalových momentů. Dále se zúčastnili jednodenního tradičního turnaje doma na OFS Písek, v Milevsku a turnaje v Plzni. Z těchto turnajů si kluci kromě krásných zážitků odvezli také zlaté medaile.


V následujících dnech kluci odjíždí na 5-ti denní „soustředění“ na Šumavu na penzion Babůrek. Soustředění pojmeme jako jednu velkou společnou hru! Venku budou probíhat koulovačky, bobování, ragby, fotbal ve sněhu a uvnitř si kluci ve volných chvílích zahrají různé společenské hry a soutěže.


V jarním období se konečně dostaneme na hřiště, kam se všichni již moc těšíme. V plánu jsou dvě řízené soutěže a jeden dlouhodobý turnaj. Společně tak navštívíme a poznáme různé části naší vlasti. Čekají nás i jednodenní turnaje a třešničkou na dortu pro nás bude účast na finálovém turnaji Ondrášovka Cup – velkolepý dlouhodobý turnaj týmu z celé České republiky.


Na závěr patří poděkování především všem dětem, které nám stále dávají energii do trénování, všem rodičům a jejich příbuzným za velkou podporu a samozřejmě i trenérům za jejich aktivitu a strávený čas na všech fotbalových akcích.

Seznam dětí kat. U9: Toužimský Tobiáš, Červený Matěj, Hubáček Luboš, Fučík Albert, Houdek František, Nejedlý Jan, Tichava Matyáš, Bílý Matěj, Luka Lukáš, Smola Filip, Bláha Kryštof, Lusk Benjamin, Pokorný Radim, Jágr Lukáš, Janout Petr, Volf Jakub, Hladík Denis, Šťastný Dalibor, Hynouš Martin, Novotný Štěpán, Plachý David

Trenéři: Houdek Petr, Červený Tomáš, Nejedlý Bob, Smola Aleš

Vedoucí mužstva: Tichavová Lada