Aktuality

K aktualitě U 13 - Další kolo Minirepubliky není žádná fotografie
  • 20.4.2017
Zpět na aktuality

U 13 - Další kolo Minirepubliky

Ve středu 19.4. zajíždělo mužstvo FC Písek U13 k utkáním dlouhodobého turnaje Minirepublika do Pardubic, kde je čekaly 4 zápasy hrané 1 x 35 minut již na velké hřiště.

Výsledky FC Písek
FC Písek - MFK Vítkovice 2:2 branky FCP Souhrada, Brož
V tomto utkání se hráči seznamovali s velkým hřištěm a udělali spoustu taktických chyb a remíza byla nakonec spravedlivá.
FC Písek - Lokomotiva České Budějovice 2:2 branky FCP Kašpírek, Brož
Toto utkání jsme ztratili naší neschopností proměňovat i ty nejvyloženější šance. Již v 5. minutě jsme vedli 2:0 a byli jsme jasně lepší, ale bohužel Kašpar 2x, Kašpírek 1x a Brož 2x selhali v koncovce a tak nakonec Lokáda dvakrát vystřelila a dala nám dvě branky.
FC Písek - FK Pardubice 2:2 branky FCP Kozák 2
S asi nejfotbalovějším domácím mužstvem jsme brali bod, když Kozák sice vstřelil dvě branky, ale z půl metru trefil břevno a při obejití brankáře tak dlouho otálel s vystřelením, až před prázdnou bránou přišel o míč, budiž mu do dalšího poučení že se nemá otálet.
FC Písek - FC Hlinsko 7:2 branky FCP Kozák 3, Kašpírek 2, Brož, Souhrada
Zdravě naštvaný Kozák předvedl, jak se mají proměňovat šance a odměnou mu byl hatrick. Toto utkání jsme měli pevně v rukou, i když některým hráčům už docházeli síly.
Turnaj odehráli tito hráči:
Mach, Turek, Hrdlička, Trčka, Balogh, Carda, Tlapa, Šperl, Čibera, Kašpírek, Kapinus, Kašpar, Brož, Hrneček, Kozák, Souhrada.
Trenéři: Grobár, Souhrada.

Písecký deník mediální partner FC Písek