FC PÍSEK NÁBOR 2016

Muži A Písečtí sahali alespoň po bodu, ale radovaly se Jirny

PŘIDÁNA FOTOGALERIE Fotbalová sezona 2016/2017 se nezadržitelně blíží ke svému závěru. Sobotní vystoupení Písku v rámci 29. kola Fortuna ČFL bylo předposledním třetiligovým domácím utkáním jara. Žlutomodří v něm hostili fotbalisty Jiren, kteří se vyhřívali na třetím místě tabulky a živili naději na postup o patro výš.

  • 27.5.2017
VÍCE...

Muži A Zlepšenou formu potvrdilo áčko v Litoměřicích

Do utkání 28 kola Fortuna ČFL mohli jít hráči domácího celku FK Litoměřicko po nečekaném vítězství v Králově Dvoře v lepším rozpoložení než soupeř z Písku, který doma podlehl na penalty Benátkám nad Jizerou. Realita na hřišti však vyústila v jiný výsledek. Jihočeši si k Otavě odvezli plný počet bodů.

  • 20.5.2017
VÍCE...

Muži A V utkání s Benátkami byly v hlavní roli penalty

PŘIDÁNA FOTOGALERIE Třetí domácí mistrovské utkání v osmi dnech sehráli v sobotu 13. 5. netradičně odpoledne písečtí třetiligoví fotbalisté s Benátkami nad Jizerou, které se sice pohybují v nejspodnějších patrech tabulky, ale jejich poslední výsledky již před zápasem naznačovaly, že Jihočechy nečeká nic jednoduchého.

  • 13.5.2017
VÍCE...

Muži A Písečtí fotbalisté s chutí porazili Domažlice

Po sobotní domácí porážce s Královým Dvorem se třetiligoví fotbalisté Písku představili před vlastními fanoušky znovu ve středu 10. května v podvečer a na hřišti chtěli ve vloženém 33. kole Fortuna ČFL zanechat rozhodně lepší dojem, což se jim také podařilo.

  • 10.5.2017
VÍCE...

Muži A Áčko odehraje tři domácí duely během osmi dnů

Písek – Čas utíká velmi rychle a s ním také jarní část fotbalové Fortuna ČFL, která vstupuje do své druhé poloviny. Týmy třetí nejvyšší soutěže za sebou po zimní přestávce mají už osm duelů a stejný počet střetnutí je do konce sezony 2016/2017 ještě čeká.

  • 4.5.2017
VÍCE...

Muži A Splnili povinnost. Porazili Hořovicko

Otevírací zápas 25. kola Fortuna ČFL zavedl písecké fotbalisty na deštěm zkoušený trávník posledního týmu průběžné tabulky FK Hořovicko. Celek z jihu Čech jel pro tři body, které si také nakonec odvezl.

  • 28.4.2017
VÍCE...

Muži A Vedoucí Olympia neměla v Písku nic jistého

PŘIDÁNA FOTOGALERIE V rámci 24. kola Fortuna ČFL přivítali písečtí fotbalisté královéhradeckou Olympii, která si v posledních letech vždy o soutěž polepšila a podobné vyhlídky má i letos. Domácí byli favoritovi zdatným soupeřem a do závěrečných okamžiků živili naději alespoň na bod.

  • 24.4.2017
VÍCE...

Muži A Po dobrém výkonu bod z Vyšehradu

23. kolo Fortuna ČFL uzavřel souboj domácích fotbalistů Slavoje Vyšehrad a hostů z Písku. Pražené se na jaře zatím hledají, když z pěti duelů dokázali bodovat pouze s posledními celky tabulky Hořovickem a Benátkami nad Jizerou. Jihočeši chtěli naopak navázat na aktuální sérii dvou výher s Táborskem a Převýšovem.

  • 17.4.2017
VÍCE...
Přejděte na začátek