Aktuality

Muži A - Písek zahájil třetiligovou sezonu. Chce hrát nahoře
  • 10.7.2017
Zpět na aktuality

Muži A - Písek zahájil třetiligovou sezonu. Chce hrát nahoře

V pondělí 10. července v půl čtvrté odpoledne se po dovolené sešli fotbalisté píseckého A-týmu, členové realizačního týmu i vedení klubu, aby společně zahájili sezonu 2017/2018, která by pro svěřence trenéra Ondřeje Prášila měla skončit výrazným úspěchem.

fotogalerie

Za vedení FC Písek hráče přivítal člen výkonného výboru Milan Nousek st., který před prvním tréninkem řekl: " Dovolte mi, abych vás přivítal v sezoně 2017/2018. Věřím, že v rámci přípravy všichni prokážete trenérům, že chcete hrát za Písek, že na to máte kvalitu, a že se společně pokusíme o výborný výsledek a o konečné umístění v tabulce, za které se nebudeme muset stydět."

Krátce po čtvrté hodině vyběhli fotbalisté na trávník v domácím areálu. Do tréninku se zapojilo prozatím celkem jednadvacet hráčů (včetně třech brankářů) a dva rekonvalescenti, Vojtěch Zeman s Jakubem Kaláškem, ho sledovali za postranní čarou.

Hráči, kteří v týmu působili i v předchozí sezoně:

Jakub Rondzik - Dominik uhlík, Michal Rendla, Lukáš Holub, Václav Hrachovec, Jakub Held, Václav Milec, Aleš Kočí, Martin Voráček, Miroslav Grobár, Tomáš Froněk, Martin Held a Filip Řezáč.

Hráči, kteří přišli z týmu U19:

David Přibyl - Tomáš Musil a Jiří Kinkor.

Nové tváře:

Kamil Hajdušek (SK Dynamo České Budějovice)
Antonín Presl (FC MAS Táborsko)
Ondřej Běloušek (FC MAS Táborsko)
Tomáš Benetka (FK Fotbal Třinec)
Martin Debellis (FC Viktoria Plzeň)

Domácím fanouškům se nově skládaný kádr představí poprvé již v sobotu 15. července v 11 hodin, kdy k Otavě k přípravnému utkání přijedou fotbalisté Jankova.

Písecký deník mediální partner FC Písek