Aktuality

Muži A - K Otavě přijedou páté Jirny
  • 13.9.2017
Zpět na aktuality

Muži A - K Otavě přijedou páté Jirny

Na sobotu 16. září v 10.15 hodin je naplánován výkop dalšího domácího utkání píseckých třetiligových fotbalistů, kteří po rozpačitém úvodu soutěže začínají fanoušky i soupeře přesvědčovat o své síle. Do cesty se tentokrát žlutomodrým postaví Viktorie Jirny.

Jirenský soubor je v aktuální tabulce s deseti body na 5. místě. Dokázal čtyřikrát vyhrát (Ústí nad Orlicí, Brozany, Štěchovice a Čížová) a dvakrát odcházel ze hřiště bez bodu (Dobrovice a Vyšehrad). Tým trenérské dvojice Václav Hradecký – Aleš Čvančara je vítězem posledních dvou ročníků České fotbalové ligy a na pozici nejvyšší myslí i letos – v Jirnech by rádi oslavili „zlatý hattrick“.

V dosavadních šesti zápasech nastřílela Viktorie deset branek. Po dvou mají na svém kontě záložník Vladimír Pokorný a duo útočníků Jiří Vondráček s Alešem Melechovským. O nejlepšího střelce předchozí sezony Aleše Melechovského (zaznamenal 26 branek) ale Jirenští na nějaký čas přišli – produktivní forvard je po operaci menisku.

Vzájemné zápasy v ročníku 2016/2017
Neděle 30. 10. 2016 / SK Viktorie Jirny - FC Písek 3:0 (1:0)
Branky: 8. Pokorný, 47. Pokorný, 58. Dubský.
Sobota 27. 5. 2017 / FC Písek - SK Viktorie Jirny 0:1 (0:0)
Branky: 80. Vandas.

V areálu FC Písek je v sobotu očekáván atraktivní duel dvou ambiciózních celků. Domácí mají Viktorii co vracet. V případě tříbodového úspěchu by svěřenci trenéra Ondřeje Prášila svého soupeře v tabulce přeskočili. Přijďte písecký A-tým podpořit přímo na tribunu.

Sobota 16. září v 10.15 hodin - 6. kolo ČFL
FC Písek – SK Viktorie Jirny

(pbr)

Foto: viktoriejirny.cz

Písecký deník mediální partner FC Písek