Aktuality

Muži B - Béčko stále čeká na první výhru

Muži B - Béčko stále čeká na první výhru

Písečtí fotbalisté hrající Ondrášovka krajský přebor vstoupili do jarní části sezony dobrou remízou s lídrem průběžné tabulky ze Soběslavi, ale pak následovaly dvě porážky, které rezervu od Otavy nasměrovaly do vod ohrožených sestupem.

O přerušení negativní bilance se Písečtí pokoušeli na půdě Rudolfova. Sestavu, v jejímž základu nastoupilo několik hráčů devatenáctky, hned v úvodu zatlačili domácí do obrany. Rudolfov si velmi brzy mohl vypracovat rozhodující náskok, ale proti byla vlastní nepřesnost, branková konstrukce či hostující gólman Jakub Jevčák.

Do vedení se posledními výsledky povzbuzení domácí dostali až po odehrání třiceti minut zápasu, kdy se po přímém volném kopu prosadil Vjačeslav Baščevan.

Čekalo se spíše navýšení náskoku Rudolfova, ale místo toho přišlo vyrovnání. Utkání se blížilo do své závěrečné fáze a z ojedinělé příležitosti Písku se prosadil Petr Velek. Jeho branka ale na body nestačila.

Domácí během pěti minut strhli vedení znovu na svou stranu a přidali ještě třetí uklidňující trefu. O oba zásahy se postaral Radim Pouzar.

SK Rudolfov – FC Písek 3:1 (1:0)

Branky: 32. Baščevan, 74. a 85. Pouzar – 69. Velek.

ŽK: Keclík (FC Písek B).

Rozhodčí: Krčín - Vican, Reisner. Delegát: Bumba.

Sestava SK Rudolfov: Tering – Prokeš (70. Pexa), Novotný, Kuna, Hajný – Baščevan (82. Vejvar), Pouzar, Hrbáč, Kovačičín (88. Dvořák) – Janák (73. Šindelář), Kocina (46. Ryneš).

Sestava FC Písek B: Jevčák – Řežábek, Kulík, Hudák, Velek – Stráský, Kasík (46. Votava), Viták, Dan – Žurek, Keclík.

Autor: Petr Brůha

Písecký deník mediální partner FC Písek