Aktuality

NÁBOR - Výsledky přípravek na zimních turnajích (27. a 28. 12. 2018)

NÁBOR - Výsledky přípravek na zimních turnajích (27. a 28. 12. 2018)

U11 v Třeboni / U11, U10, U9, U8 a U7 v Písku



U11 - r. 2008 (Halový turnaj VV KFS Jč. kraje - MEMORIÁL JUDr. A. STRAKY - Třeboň)

FC Písek - Sokol Křemže 8:0

FC Písek - Loko ČB 2:0

FC Písek - Jiskra Třeboň 5:2

FC Písek - Junior Strakonice 1:2

Šumavan Vimperk - FC Písek 2:0

... konečné 3. místo

... nejlepší střelec turnaje: Michal Hronek - 10 branek (FC Písek)

hráči FC Písek: Lis, Bednarčík, Pavlíček, Kozák, Hronek, Pták, Roučka, Baďura


U11 - r. 2008 (Vánoční halové turnaje mládeže OFS Písek - st. přípravka)

FC Pisek U10 - FC Písek U11 2:0

FC Písek U9 - FC Písek U11 5:0

Dražejov - FC Písek U11 4:1

Plataňáci - FC Písek U11 0:2

Hradiště B - FC Písek U11 0:2

... konečné 4. místo

hráči FC Písek: Polcar, Stojkoski, Mitrofanov, Houdek M., Churáček, Kroupa


U10 - r. 2009 (Vánoční halové turnaje mládeže OFS Písek - st. přípravka) - dopolední část

FC Pisek U10 - FC Písek U11 2:0

FC Písek U10 - Hradiště B 2:0

FC Písek U10 - FC Písek U9 0:1

FC Písek U10 - Plataňáci 6:0

FC Písek U10 - Dražejov 1:0

... konečné 1. místo

hráči FC Písek: Čech, Čechal, Kothánek, Rába, Horba, Mohňanský, Chovanec, Slabý


U9 - r. 2010 (Vánoční halové turnaje mládeže OFS Písek - st. přípravka)

FC Pisek U9 - Hradiště B 2:2

FC Písek U9 - FC Písek U11 5:0

FC Písek U10 - FC Písek U9 0:1

FC Písek U9 - Dražejov 1:4

FC Písek U9 - Plataňáci 3:1

... konečné 3. místo

... Matěj Červený (FC Písek U9) - nejlepší hráč turnaje

hráči FC Písek: Hladík, Červený, Luka, Hynouš, Tichava, Šťastný, Toužimský


U10 - r. 2009 (Vánoční halové turnaje mládeže OFS Písek - st. přípravka)
- odpolední část

FC Pisek U10 - Mirovice 2:2

FC Písek U10 - Hradiště A 3:3

FC Písek U10 - FC Písek U10 0:1

FC Písek U10 - Protivín A 2:1

FC Písek U10 - Kestřany 2:1

... konečné 2. místo

hráči FC Písek: Malafa, Handrejch, Harant, Havel, Kozma, Procházka, Zušťák, Krejčí


U10 - r. 2009 (Vánoční halové turnaje mládeže OFS Písek - st. přípravka)
- odpolední část

FC Pisek U10 - Hradiště A 1:0

FC Písek U10 - Mirovice 1:0

FC Písek U10 - FC Písek U10 0:1

FC Písek U10 - Kestřany 2:0

FC Písek U10 - Protivín A 3:2

... konečné 1. místo

... Adam Pokorný (FC Písek U10) - nejlepší hráč turnaje

hráči FC Písek: Kolář, Pokorný, Vejmělek, Šimek, Staněk, Sochůrek, Jareš


U9 - r. 2010 (Vánoční halové turnaje mládeže OFS Písek - ml. přípravka I)

FC Písek - Hradiště 5:0

FC Písek - Protivín 7:2

FC Písek - FC Písek 4:1

FC Písek - Mirovice 3:0

FC Písek - Dražejov 3:0

... konečné 1. místo

hráči FC Písek: Bílý, Červený, Hladík, Houdek, Toužimský, Hubáček


U9 - r. 2010 (Vánoční halové turnaje mládeže OFS Písek - ml. přípravka I)

FC Písek - Protivín 8:0

FC Písek - Hradiště 8:0

FC Písek - FC Písek 4:1

FC Písek - Dražejov 3:0

FC Písek - Mirovice 3:0

... konečné 2. místo

... Lukáš Luka (FC Písek) - nejlepší střelec turnaje

hráči FC Písek: Fučík, Lusk, Hynouš, Tichava, Janout, Luka, Šťastný


U8 - r. 2011 (Vánoční halové turnaje mládeže OFS Písek - ml. přípravka II)

FC Písek U8 - FC Písek U7 6:0 (Rajnoha 3, Vejmělek 2, Picka)

FC Písek U8 - Hradiště B 0:2

FC Písek U8 - Hradiště A 1:4 (Chytrý)

FC Písek U8 - Protivín A 1:1 (Picka)

FC Písek U8 - Protivín B 3:0 (Picka 2, Chytrý)

... konečné 4. místo

... Ondřej Picka (FC Písek) - nejlepší hráč turnaje

hráči FC Písek: Parýzek, Kázecký, Chytrý, Vejmělek, Picka, Rajnoha, Sobota


U7 - r. 2012 a ml. (Vánoční halové turnaje mládeže OFS Písek - ml. přípravka II)

FC Písek U8 - FC Písek U7 6:0

Hradiště A - FC Písek U7 5:0

Protivín B - FC Písek U7 0:4

Protivín A - FC Písek U7 3:1

Hradiště B - FC Písek U7 3:0

... konečné 5. místo


rh

Písecký deník mediální partner FC Písek