Aktuality

Stará garda FC Písek vyhrála tradiční halový turnaj v malé kopané
Stará garda FC Písek vyhrála tradiční halový turnaj v malé kopané

Stará garda FC Písek vyhrála tradiční halový turnaj v malé kopané

V sobotu 1. března pořádala stará garda FC Písek tradiční zimní halový turnaj v malé kopané, kterého se zúčastnila čtyři mužstva - SG FC Písek, SK Policie Písek, SDH Vráž a SG Semice.

Tým SG FC Písek po delší pauze v turnaji opět zvítězil, a to především zásluhou omlazení svého kádru o hráče, kteří v minulosti oblékali dres FC Písek, např. Leoš Gornický, Jiří Kunt, Ladislav Mach a Miroslav Novotný.

Sestava SG FC Písek: vedoucí mužstva Jaroslav "Hary" Kadlec, Aleš Rutrle, Pavel Bureš (Burák), brankář Jiří Novotný (Bojíš),
Ivoš Jarý (Messi), Juraj Kobetič (Kopýtko), Jiří Kunt (Kočka), Ladislav Mach (Macháček), Leoš Gornický (Goro),Miroslav Novotný (Míreček), Milan Satrapa (Saty) a Milan Motzbäuchl (Mocby).

Zapisovatelem byl Pavel Zeman (Kulak), zápasy odřídil rozhodčí Zdeněk Štěrba.

Ihned po skončení posledního zápasu turnaje se v bufetu ve sportovní hale uskutečnilo vyhlášení výsledků a vyhodnocení týmů, a rovněžbyly předány pěkné ceny od sponzorů. Zde se k vítěznému celku připojil sekretář a místopředseda FC Písek Jaroslav Hrdlička, který si nenechal ujít oslavu vítězství.

Zhodnocení celého klání a oslava vítězů se konala, jako již tradičně, v restauraci U Reinerů i za účastihráčů mužstva SKPolicie Písek, loňského vítěze turnaje.

Nejlepším střelcem turnaje se s pěti vstřelenými góly stal hráč Semic Voráček, nejlepším kanonýrem vítězného týmu byl MiroslavNovotný se čtyřmi brankami. Nejlepším brankářem turnaje byl hráč z mužstva SK Policie a nejlepším hráčem Chassard z Vráže.

Milan Motzbäuchl / FC Písek

Foto: Milan Motzbäuchl

Písecký deník mediální partner FC Písek