Aktuality

U 19 A - Dorostenci rozebrali soupeře z Vodňan
  • 11.2.2018
Zpět na aktuality

U 19 A - Dorostenci rozebrali soupeře z Vodňan

V pokračující přípravě na jarní část České ligy dorostu přivítala devatenáctka Písku fotbalisty z nedalekých Vodňan, kteří hrají 1. A třídu.

Svěřenci trenéra Jaroslava Poláška sice brzy inkasovali, ale obdržený gól jim vlil krev do žil a po zbytek utkání na umělé trávě u Otavy kralovali. Na gólmana hostí se valil jeden útok za druhým a velká část z nich končila až v síti za jeho zády.

FC Písek U 19 - FK Vodňany 10:1 (6:1)

Sestava FC Písek: Váverka (45.Juhás) - Řežábek (45.Říha, 73.Řežábek), Němeček, Mikeš, Jiskra (80.Váverka) - Mařík, Sládek (60.Gažík)- Přibyl (45.Dvořák), Volf, Hnídek - Gažík (45.Kvasnička).

Branky: 6. Přibyl, 15. Gažík, 28. Gažík, 34. Volf, 40. Gažík, 45. Kvasnička, 61. Gažík, 70. Hnídek, 76. Kvasnička, 90. Váverka (pen) - 2. Bečvář.

Trenér FC Písek U 19 Jaroslav Polášek: „V úvodu utkání jsme udělali chybu v rozehrávce a soupeř nás potrestal. Naši hru to nijak neovlivnilo a neustále jsme se tlačili dopředu a dobrým pohybem se dostávali do zakončení. Ve druhé půli jsme byli pořád aktivní a branky přibývaly. Střelecké kopačky měl Gažík, autor čtyř branek. Desátý zásah ze značky pokutového kopu si připsal Váverka. S výkonem a předvedenou hrou svého týmu jsem spokojen."

Písecký deník mediální partner FC Písek