Aktuality

U 19 A - Devatenáctka porazila Olešník
  • 18.2.2018
Zpět na aktuality

U 19 A - Devatenáctka porazila Olešník

Starší dorost změřil v přípravě síly s dalším zástupcem dospělého fotbalu, kterým byl tým Olešníku, jež hraje nejvyšší krajskou soutěž - Ondrášovka krajský přebor.

FC Písek U 19 - FK Olešník 3:1 (1:0)

Branky Písku: 16. Petřík, 70. Blažek, 85. Sigmund

Sestava FC Písek: Váverka - Němeček (45.Řežábek), Říha, Mikeš, Jiskra - Mařík (60.Petřík), Sládek (80.Gažík) - Petřík (45.Hnídek), Blažek, Sigmund - Gažík (45.Hrala).

Trenér týmu FC Písek U19 Jaroslav Polášek okomentoval přípravné utkání s Olešníkem takto: „První poločas to byl aktivní fotbal a příležitosti byly na obou stranách. Do vedení jsme se dostali po centru Jiskry a naše přečíslení v pokutovém území zužitkoval volejem Petřík. Před půlí jsme mohli vedení navýšit, ale z malého vápna dal Gažík těsně nad. Po obrátce jsme měli míč pod kontrolou, ale naše velké šance jsme nedokázali proměnit. Až v sedmdesáté minutě Blažek vystihl rozehrávku soupeře a navýšil naše vedení na 2:0. Potom jsme si vybrali několik minut, kdy jsme nehráli organizovaně a zkušený soupeř toho využil a snížil na 2:1. Začali jsme opět kontrolovat míč a pět minut před koncem Sigmund potvrdil naši výhru 3:1. S předvedenou hrou týmu jsme spokojeni, na druhou stranu jsme se nedokázali v zakončení více prosadit střelecky.“

Foto: Jan Škrle

Písecký deník mediální partner FC Písek