Aktuality

U 19 A - Starší dorost pokračoval v sobotním brankostroji

U 19 A - Starší dorost pokračoval v sobotním brankostroji

Po třetiligovém áčku, které deklasovalo Sedlčany, si v generálce na nadcházející jarní část České ligy dorostu zastřílela také devatenáctka.

Svěřenci trenérské dvojice Jaroslav Polášek - Filip Škoch na umělé trávě u Otavy přivítali aspiranta na třetí příčku Ondrášovka krajského přeboru, který však stále bojuje se složením kádru.

Hosté šli sice do vedení v 19. minutě, ale bylo to jejich poslední gólové slovo. Od té doby už míče do sítě dostávali pouze písečtí dorostenci. Čimeličtí měli i další šance, jenže přijatelnější výsledek nedokázali uhrát především kvůli jejich neproměňování.

Starší dorost FC Písek si už příští týden zahraje o ligové body. V neděli 11. března se představí v Benešově.

FC Písek U 19 - SK Siko Čimelice

Sestava FC Písek: Váverka - Němeček, Říha, Mikeš, Jiskra(45.Řežábek) - Mařík (45.Gažík), Sládek (30.Hrala) - Petřík, Sigmund, Hnídek - Blažek. Trenéři Jaroslav Polášek a Filip Škoch.

Branky: 25. Petřík, 27. Blažek, 33. Blažek, 63. Gažík, 64. Blažek, 70. Gažík, 80. Němeček (pen.) - 19. Říha.

Trenér FC Písek Jaroslav Polášek k utkání řekl: „Vysoká výhra nad zkušeným soupeřem neznamená pro nás, že můžeme být spokojeni. Inkasovaná branka a individuální chyby při přechodové fázi znamenaly nebezpečí pro naši branku. Soupeř je nedokázal brankově potrestat a my jsme naopak byli produktivní.“

Autor: Petr Brůha

Písecký deník mediální partner FC Písek