U 17 A

Poslední zprávy

U 17 A - Nominace na víkend 14.4. - 15.4.2018
13.dubna U 17 A

Nominace na víkend 14.4.

Nominace mladšího dorostu na následující víkend

K aktualitě  - 49.týden není žádná fotografie
30.listopadu

49.týden

K aktualitě  - 48.týden není žádná fotografie
30.listopadu

48.týden

K aktualitě  - 47.týden není žádná fotografie
30.listopadu

47.týden

Nejbližší zápasy U 17 A

  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

  • výkop 12:15
  • U FK VIKTORIA ŽIŽKOV nemáme logo FK VIKTORIA ŽIŽKOV

    FK VIKTORIA ŽIŽKOV

Mistrovské utkání 23.kolo Písek

  • logo SK Dynamo Č. Budějovice

    SK Dynamo Č. Budějovice

  • výkop 12:15
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 24.kolo České Budějovice

  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

  • výkop 12:15
  • logo SK Kladno

    SK Kladno

 

Mistrovské utkání 30.kolo Písek

  • logo FK Meteor Praha VIII

    FK Meteor Praha VIII

  • výkop 13:00
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 25.kolo Meteor Praha

  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

  • výkop 12:15
  • U SK Slavia Praha nemáme logo SK Slavia Praha

    SK Slavia Praha

 

Mistrovské utkání 26.kolo Písek

  • logo FC Viktoria Plzeň

    FC Viktoria Plzeň

  • výkop 14:00
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 27.kolo Plzeň

  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

  • výkop 12:15
  • U FK Baník Sokolov nemáme logo FK Baník Sokolov

    FK Baník Sokolov

 

Mistrovské utkání 28.kolo Písek

  • U Mostecký fotbalový klub nemáme logo Mostecký fotbalový klub

    Mostecký fotbalový klub

  • výkop 14:15
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 29.kolo Most

Kalendář zápasů U 17 A

TPoÚtStČtSoNe
1      01
2020304050607 08
3091011121314 15
4161718192021 22
523 24 25262728 29
630      

Tabulka U 17 A

Poř. Tým Skóre Body
1 SK Slavia Praha B 108:16 63
2 FK Motorlet Praha 64:30 47
3 FC Písek 48:47 43
4 FK Příbram B 84:51 42
5 SK Kladno 47:32 40
6 SK Dynamo Č 53:42 38
7 FK Meteor Praha VIII 44:32 37
8 FC Viktoria Plzeň B 40:31 35
9 FK Viktoria Žižkov 40:40 35
10 SK Benešov 36:41 33
11 FK Baník Sokolov 37:55 24
12 FC MAS Táborsko 34:56 22
13 SK Petřín Plzeň 33:72 20
14 FC Slavoj Vyšehrad 24:60 18
15 Mostecký fotbalový klub 36:55 17
16 SK Aritma Praha 32:100 11

Brankáři

  • Václav Pícha

    Václav Pícha

    Brankář
  • Tobiáš Vaňáč

    Tobiáš Vaňáč

    Brankář

Obránci

  • Jan Novotný

    Jan Novotný

    Obránce - krajní/křídelní (L)
  • Jan Zelenka

    Jan Zelenka

    Obránce - střední
  • Jakub Volf

    Jakub Volf

    Obránce - střední

Záložníci

  • Jakub Micka

    Jakub Micka

    Záložník - krajní/křídelní (P)
  • Jiří Nosek

    Jiří Nosek

    Záložník - střední
  • Jakub Boček

    Jakub Boček

    Záložník - střední
  • Ondřej Červený

    Ondřej Červený

    Záložník - střední

Útočníci

  • Ondřej Kvasnička

    Ondřej Kvasnička

    Útočník - hrotový
  • Václav Šťástka

    Václav Šťástka

    Útočník - hrotový
  • Lukáš Frček

    Lukáš Frček

    Útočník - podhrotový

Písecký deník mediální partner FC Písek