• 1:3
    (1:2)
    výhra
  • FC Písek logo FC Písek

Sehráli jsme zápas s jedním z nejvíce fotbalových týmů v naší soutěži. Do 25. minuty jsme byli velmi aktivní, tlačili se do útoku, měli dostatečnou kvalitu v před finální fázi a dokázali být nebezpeční v zakončení. Za tuto aktivitu jsme byli odměněni dvoubrankovým vedením. Postupem času se hra vyrovnala, soupeř převzal iniciativu a do poločasu se dotáhl na rozdíl jedné branky. Ve druhé polovině utkání nás hráči Dynama svou nespornou kvalitou, také díky naší malé aktivitě, zatlačily do defenzivy a my se jen obtížně dostávali z jejich tlaku. Musím přiznat, že si soupeř za svou hru vyrovnání zasloužil. Kluci ve druhé půli bojovali, běhali (většinou bez míče), dokázali přestát několik příležitostí soupeře a z ojedinělého protiútoku zvýšit náskok na 3:1, ale navázat na herně povedený první poločas se nám už nepodařilo.