FC PÍSEK NÁBOR 2016
18. kolo
11.3. FK Tachov SK Zápy 2 : 1
11.3. Hořovicko Štěchovice 2 : 3
11.3. Králův Dvůr SK Benešov 3 : 0
11.3. FC Olympia HK Táborsko B 2 : 0
11.3. Vyšehrad Převýšov 0 : 2
11.3. Litoměřicko FK Dobrovice 0 : 0 (6:7)
11.3. Písek Vltavín 3 : 2
12.3. Benátky n/J Chrudim 0 : 3
12.3. Jirny Domažlice 2 : 1
19. kolo
18.3. Domažlice FK Tachov 2 : 3
18.3. FK Dobrovice Jirny 2 : 2 (3:1)
18.3. SK Benešov Písek 3 : 0
18.3. Vltavín Litoměřicko 3 : 0
18.3. Vyšehrad Benátky n/J 2 : 1
19.3. SK Zápy Chrudim 1 : 1 (8:7)
19.3. Štěchovice Králův Dvůr 2 : 0
19.3. Převýšov FC Olympia HK 1 : 0
19.3. Táborsko B Hořovicko 2 : 1
20. kolo
25.3. FK Tachov FK Dobrovice 6 : 2
25.3. Hořovicko Převýšov 1 : 2
25.3. Králův Dvůr Táborsko B 3 : 0
25.3. FC Olympia HK Vyšehrad 5 : 1
25.3. Chrudim Domažlice 2 : 2 (1:3)
25.3. Litoměřicko SK Benešov 2 : 2 (2:4)
25.3. Písek Štěchovice 3 : 3 (3:4)
26.3. Jirny Vltavín 3 : 5
26.3. Benátky n/J SK Zápy 1 : 0
21. kolo
1.4. FK Dobrovice Chrudim 2 : 0
1.4. SK Benešov Jirny 2 : 4
1.4. Domažlice SK Zápy 4 : 1
1.4. FC Olympia HK Benátky n/J 4 : 1
1.4. Vltavín FK Tachov 3 : 5
1.4. Vyšehrad Hořovicko 3 : 1
2.4. Štěchovice Litoměřicko 1 : 2
2.4. Převýšov Králův Dvůr 1 : 1 (4:3)
2.4. Táborsko B Písek 0 : 1
22. kolo
8.4. Hořovicko FC Olympia HK 0 : 3
8.4. FK Tachov SK Benešov 4 : 3
8.4. Králův Dvůr Vyšehrad 4 : 0
8.4. Chrudim Vltavín 1 : 2
8.4. Litoměřicko Táborsko B 3 : 1
8.4. Písek Převýšov 2 : 0
9.4. SK Zápy FK Dobrovice 1 : 0
9.4. Benátky n/J Domažlice 2 : 1
9.4. Jirny Štěchovice 1 : 1 (4:5)
23. kolo
15.4. Hořovicko Benátky n/J 1 : 1 (2:1)
15.4. FK Dobrovice Domažlice 1 : 1 (3:1)
15.4. SK Benešov Chrudim 1 : 2
15.4. Vltavín SK Zápy 2 : 1
15.4. FC Olympia HK Králův Dvůr 0 : 0 (4:1)
16.4. Štěchovice FK Tachov 1 : 0
16.4. Táborsko B Jirny 3 : 1
16.4. Převýšov Litoměřicko 4 : 0
17.4. Vyšehrad Písek 1 : 1 (4:3)
24. kolo
22.4. FK Tachov Táborsko B 5 : 1
22.4. Králův Dvůr Hořovicko 2 : 0
22.4. Domažlice Vltavín 2 : 1
22.4. Chrudim Štěchovice 3 : 1
22.4. Litoměřicko Vyšehrad 3 : 2
22.4. Písek FC Olympia HK 1 : 2
23.4. Jirny Převýšov 0 : 0 (2:1)
23.4. Benátky n/J FK Dobrovice 2 : 0
23.4. SK Zápy SK Benešov 2 : 0
25. kolo
29.4. Hořovicko Písek 1 : 5
29.4. SK Benešov Domažlice 1 : 0
29.4. Králův Dvůr Benátky n/J 3 : 0
29.4. Vltavín FK Dobrovice 2 : 1
29.4. Vyšehrad Jirny 1 : 1 (3:0)
29.4. FC Olympia HK Litoměřicko 5 : 2
30.4. Štěchovice SK Zápy 1 : 1 (4:2)
30.4. Táborsko B Chrudim 2 : 0
30.4. Převýšov FK Tachov 3 : 1
33. kolo
10.5. Jirny Chrudim 2 : 1
10.5. Litoměřicko SK Zápy 1 : 1 (3:1)
10.5. Králův Dvůr FK Dobrovice 2 : 2 (12:11)
10.5. Převýšov Táborsko B 4 : 0
10.5. Hořovicko Vltavín 2 : 4
10.5. FC Olympia HK SK Benešov 1 : 0
10.5. Písek Domažlice 4 : 2
10.5. FK Tachov Benátky n/J 2 : 1
10.5. Vyšehrad Štěchovice 1 : 2
27. kolo
13.5. Hořovicko Jirny 1 : 2
13.5. Písek Benátky n/J 1 : 1 (3:4)
13.5. SK Benešov Vltavín 1 : 2
13.5. Králův Dvůr Litoměřicko 0 : 1
13.5. Vyšehrad Chrudim 0 : 2
13.5. FC Olympia HK FK Tachov 1 : 2
14.5. Štěchovice FK Dobrovice 3 : 1
14.5. Převýšov SK Zápy 2 : 1
14.5. Táborsko B Domažlice 0 : 4
26. kolo
6.5. FK Tachov Vyšehrad 4 : 2
6.5. FK Dobrovice SK Benešov 2 : 1
6.5. Chrudim Převýšov 2 : 1
6.5. Litoměřicko Hořovicko 1 : 1 (4:3)
6.5. Písek Králův Dvůr 1 : 3
7.5. Jirny FC Olympia HK 2 : 2 (4:5)
7.5. SK Zápy Táborsko B 1 : 2
7.5. Benátky n/J Vltavín 1 : 0
17.5. Domažlice Štěchovice 2 : 1
28. kolo
20.5. Litoměřicko Písek 0 : 2
20.5. Domažlice Převýšov 1 : 2
20.5. Vltavín Štěchovice 1 : 0
20.5. Chrudim FC Olympia HK 1 : 0
20.5. FK Dobrovice Táborsko B 2 : 0
20.5. FK Tachov Hořovicko 4 : 1
21.5. Jirny Králův Dvůr 4 : 1
21.5. SK Zápy Vyšehrad 4 : 1
21.5. Benátky n/J SK Benešov 2 : 1
29. kolo
27.5. FC Olympia HK SK Zápy 2 : 2 (4:3)
27.5. Písek Jirny 0 : 1
27.5. Litoměřicko Benátky n/J 1 : 2
27.5. Vyšehrad Domažlice 1 : 2
27.5. Králův Dvůr FK Tachov 2 : 1
27.5. Hořovicko Chrudim 2 : 5
28.5. Táborsko B Vltavín 2 : 4
28.5. Převýšov FK Dobrovice 1 : 1 (6:5)
28.5. Štěchovice SK Benešov - : -
34. kolo
31.5. Domažlice Litoměřicko - : -
31.5. Štěchovice FC Olympia HK - : -
31.5. SK Zápy Jirny - : -
31.5. Chrudim FK Tachov - : -
31.5. Benátky n/J Převýšov - : -
31.5. FK Dobrovice Písek - : -
31.5. Vltavín Králův Dvůr - : -
31.5. SK Benešov Hořovicko - : -
31.5. Táborsko B Vyšehrad - : -
30. kolo
3.6. Chrudim Králův Dvůr - : -
3.6. Vltavín Převýšov - : -
3.6. Domažlice FC Olympia HK - : -
3.6. SK Benešov Táborsko B - : -
3.6. FK Dobrovice Vyšehrad - : -
3.6. FK Tachov Písek - : -
4.6. Jirny Litoměřicko - : -
4.6. SK Zápy Hořovicko - : -
4.6. Benátky n/J Štěchovice - : -
31. kolo
10.6. Písek Chrudim - : -
10.6. Vyšehrad Vltavín - : -
10.6. Litoměřicko FK Tachov - : -
10.6. FC Olympia HK FK Dobrovice - : -
10.6. Králův Dvůr SK Zápy - : -
10.6. Táborsko B Štěchovice - : -
10.6. Hořovicko Domažlice - : -
11.6. Převýšov SK Benešov - : -
11.6. Jirny Benátky n/J - : -
32. kolo
17.6. Vltavín FC Olympia HK - : -
17.6. Chrudim Litoměřicko - : -
17.6. Domažlice Králův Dvůr - : -
17.6. SK Benešov Vyšehrad - : -
17.6. FK Dobrovice Hořovicko - : -
17.6. FK Tachov Jirny - : -
18.6. Štěchovice Převýšov - : -
18.6. Benátky n/J Táborsko B - : -
18.6. SK Zápy Písek - : -

Naši soupeři v ČFL

Naplánovaná trasa

Naplánovat trasu   Start: Cíl:   vytisknout

Přejděte na začátek