U 19

Zprávy

U 19 - Dorosty odehráli poslední zápasy podzimní části
20.listopadu U 19

Dorosty odehráli poslední zápasy podzimní části

Poslední zápasy mládežnických kategorií FC Písek odehráli dorostenci na Kladně. Oba týmy těsně prohráli.

U 19 - Dorost odehrál poslední podzimní domácí mistrovské utkání
12.listopadu U 19

Dorost odehrál poslední podzimní domácí mistrovské ...

Oba týmy mladšího i staršího dorostu FC Písek si připsali těsná vítězství.

U 19 - Starší dorost vydoloval v Sokolově bod
5.listopadu U 19

Starší dorost vydoloval v Sokolově bod

Písečtí byli na soupeře připraveni a dobře věděli, že je čeká utkání plné soubojů. Střelci ale ...

U 19 - Devatenáctka překvapila vedoucí Slavii
29.října U 19

Devatenáctka překvapila vedoucí Slavii

V neděli 28. října dopoledne potvrdili svěřenci trenéra Tomáše Smrčiny, že jejich výkony mají stoupající ...

U 19 - Devatenáctka i sedmnáctka uspěla herně i výsledkově v Mostě
22.října U 19

Devatenáctka i sedmnáctka uspěla herně i výsledkově v ...

Dorostenci o uplynulém víkendu vyrazili na sever Čech do Mostu.

Dorost na Motorletu uzmul jeden bod
18.září

Dorost na Motorletu uzmul jeden bod

Oba písecké dorostenecké celky se v rámci 6. kola České ligy dorostu představily na půdě pražského Motorletu.

U 19 A - Tomáš Smrčina: Bude důležité, jak do soutěže odstartujeme
8.srpna U 19 A

Tomáš Smrčina: Bude důležité, jak do soutěže ...

Žlutomodrá devatenáctka patřila v podzimní části předchozího ročníku ČLD k nejlepším týmům soutěže. ...

 - tréninkový plán na 16.7. - 22.7. 2018
17.července

tréninkový plán na 16.7.

tréninkový plán

 - rozpis přípravných zápasů u 19
12.července

rozpis přípravných zápasů u 19

přípravné zápasy

Nejbližší zápasy U 19

  • U SK Petřín Plzeň nemáme logo SK Petřín Plzeň

    SK Petřín Plzeň

  • výkop 10:15
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 18.kolo SK Petřín Plzeň / UMT

  • logo FC Písek

    FC Písek

  • výkop 10:00
  • logo SK Benešov

    SK Benešov

Mistrovské utkání 19.kolo Burketova UMT

  • U FC MAS Táborsko nemáme logo FC MAS Táborsko

    FC MAS Táborsko

  • výkop 14:00
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 20.kolo Soukeník UMT

  • logo FC Písek

    FC Písek

  • výkop 10:00
  • U SK Motorlet Praha Spolek nemáme logo SK Motorlet Praha Spolek

    SK Motorlet Praha Spolek

 

Mistrovské utkání 21.kolo Burketova UMT

  • logo FC Písek

    FC Písek

  • výkop 10:00
  • logo SK Kladno

    SK Kladno

 

Mistrovské utkání 30.kolo Burketova UMT

  • logo FC Písek

    FC Písek

  • výkop 10:00
  • U Viktorka Žižkov nemáme logo Viktorka Žižkov

    Viktorka Žižkov

 

Mistrovské utkání 23.kolo Burketova UMT

  • U SK Dynamo Č. Budějovice Akademie nemáme logo SK Dynamo Č. Budějovice Akademie

    SK Dynamo Č. Budějovice Akademie

  • výkop 10:00
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 24.kolo SCM Mladé / tráva

  • U FK Meteor Praha Viii nemáme logo FK Meteor Praha Viii

    FK Meteor Praha Viii

  • výkop 14:15
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 25.kolo Bedřichovská - UMT

  • logo FC Písek

    FC Písek

  • výkop 11:00
  • U Mostecký Fotbalový Klub nemáme logo Mostecký Fotbalový Klub

    Mostecký Fotbalový Klub

 

Mistrovské utkání 26.kolo Burketova / tráva

  • U SK Slavia Praha nemáme logo SK Slavia Praha

    SK Slavia Praha

  • výkop 14:45
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 27.kolo SC Horní Počernice tráva

Kalendář zápasů U 19

TPoÚtStČtSoNe
1    0102 03
2040506070809 10
3111213141516 17
418 19 20212223 24
5252627282930 31

Tabulka U 19

Poř. Tým Skóre Body
1 SK Slavia Praha B 51:18 43
2 FK Viktoria Žižkov 45:26 41
3 FK Meteor Praha VIII 43:30 39
4 SK Petřín Plzeň 55:25 38
5 FK Motorlet Praha 28:27 34
6 FK Příbram B 47:36 30
7 FC Viktoria Plzeň B 35:26 29
8 FC MAS Táborsko 34:31 27
9 SK Benešov 32:35 23
10 Mostecký fotbalový klub 37:46 22
11 FC Písek 23:38 22
12 SK Kladno 27:32 21
13 FC Slavoj Vyšehrad 25:37 19
14 FK Baník Sokolov 31:54 18
15 SK Senco Doubravka 16:34 15
16 SK Dynamo Č 25:58 11

Brankáři

  • Zdeněk Vojtíšek

    Zdeněk Vojtíšek

    Brankář
  • Václav Pícha

    Václav Pícha

    Brankář

Obránci

  • Vojtěch Štěpka

    Vojtěch Štěpka

    Obránce - krajní/křídelní
  • Michal Mikeš

    Michal Mikeš

    Obránce - krajní/křídelní
  • Jan Novotný

    Jan Novotný

    Obránce - krajní/křídelní
  • Jan Zelenka

    Jan Zelenka

    Obránce - střední
  • Lukáš Jiskra

    Lukáš Jiskra

    Obránce - střední
  • Miroslav Říha

    Miroslav Říha

    Obránce - střední

Záložníci

  • Lukáš Vojta

    Lukáš Vojta

    Záložník - krajní/křídelní
  • Viktor Přibyl

    Viktor Přibyl

    Záložník - krajní/křídelní
  • Václav Šťástka

    Václav Šťástka

    Záložník - střední
  • Jiří Nosek

    Jiří Nosek

    Záložník - střední
  • Tomáš Hnídek

    Tomáš Hnídek

    Záložník - střední
  • Václav Kulík

    Václav Kulík

    Záložník - střední
  • Adam Dvořák

    Adam Dvořák

    Záložník - střední
  • Miroslav Mařík

    Miroslav Mařík

    Záložník - střední
  • Přemek Sládek

    Přemek Sládek

    Záložník - střední/tvůrce hry

Útočníci

  • Tomáš Tesař

    Tomáš Tesař

    Útočník - hrotový
  • Václav Kučera

    Václav Kučera

    Útočník - hrotový
  • Ondřej Kvasnička

    Ondřej Kvasnička

    Útočník - hrotový
  • Jakub Řezáč

    Jakub Řezáč

    Útočník - hrotový

Hlavní trenér

  • Tomáš Smrčina

    Tomáš Smrčina

Asistent trenéra

  • Filip Škoch

    Filip Škoch

Nabídka tréninkového a vycházkového oblečení FC Písek

Vzorky oblečení, nabídka velikostí a ceník jsou k nahlédnutí u kustoda p.Kačírka.

Písecký deník mediální partner FC Písek