• 1:4
    (0:1)
    výhra
  • FC Písek logo FC Písek

Na těžkém podmáčeném terénu se hrál v první půli bojovný fotbal plný osobních soubojů. Šli jsme do vedení dalekonosnou střelou Blažka, domácí hrozili z několika rohových kopů. Po přestávce domácí přidali a dočkali se vyrovnání na 1:1 po dalším z rohových kopů. Kladno vycítilo šanci na obrat a bylo velmi nepříjemné, zlepšilo pohyb a bylo důrazné. Naštěstí přišla 73. minuta a trestný kop Petříka. Centrovaný míč se odrazil od břevna a Němeček si věděl rady 1:2. Domácí se snažili o vyrovnání, přešli na hru se třemi útočníky, ale Sigmund v 76. minutě našel ideálně Kasíka a ten nezaváhal. Podobnou akci předvedl v závěru Hrdlička a Kasík zvýšil na 1:4.