• 3:2
    (2:1)
    výhra
  • FC MAS Táborsko U FC MAS Táborsko nemáme logo FC MAS Táborsko

Do zápasu jsme zase nevstoupili dobře, soupeř si vytvořil územní převahu ale bez větších šancí.. Po 15min jsme ale začali hru vyrovnávat a vytvářeli jsme si šance. Do vedení nás poslal po přihrávce Sládka Hnídek, který obloučkem chytře přehodil gólmana. Na 2:0 přidal po dorážce z bezprostřední blízkosti Nosek. Táborsko mělo v první půli jen jednu šanci a tu využilo po nedůsledném bránění na zadní tyči – 2:1 . Druhý poločas byl podobný prvnímu. Táborsko bylo opticky víc na míči ale my jsme bojovali o každý metr na hřišti. V 85min měl velkou šanci definitivně rozhodnout Zelenka, ale z malého vápna trefil jen gólmana. V 89min tak přišel trest a druhá standartka soupeře - 2:2. Když už to vypadalo, že se půjde do penalt, napřáhl z dálky Zelenka a odčinil neproměněnou šanci z 85min. Kluky musíme pochválit za bojovný výkon. 3 body jsou zasloužené.

Sestava FC Písek: Vojtíšek Zdeněk, Přibyl Viktor, Říha Miroslav, Mikeš Michal, Jiskra Lukáš, Mařík Miroslav, Sládek Přemek, Nosek Jiří, Vojta Lukáš, Hnídek Tomáš, Kvasnička Ondřej