• 1:1
    (0:0)
    prohra na p.k. 6 : 5
  • FC Písek logo FC Písek

Z naší strany dobrý zápas proti silnému soupeři. Motorlet byl častěji na míči, ale z hlediska šancí byl zápas vyrovnaný. V úvodu zápasu jsme přežili 2 šance a pak jsme se začali prosazovat odpředu i my. Dobré šance měl v první půli Hnídek, Kvasnička šel z úhlu sám na brankáře a střelou z dálky se vytáhl Přibyl. Hned na začátku druhé půle potrestal chybu domácího stopera Kvasnička. Hosté byli dopředu nebezpeční hlavně za nakopávaných míčů a hrozili po standartkách. Po jedné takové vyrovnali v 70min na 1:1. V posledních 10min měl dvě velké šance Kvasnička, ale své šance nevyužil. Nakonec nás v poslední akci utkání málem soupeř obral i o bod, ale Mařík vykopl míč z brankové čáry. Remíza po 90min je s ohledem na hru a šance zasloužená.