• 1:0
    (1:0)
    výhra
  • SK Dynamo Č. Budějovice logo SK Dynamo Č. Budějovice

Pro nás hodně důležitý zápas z pohledu vyrovnanosti v tabulce, který jsme zvládli velmi dobře. Kluci makali v obrané části velmi dobře a nepouštěli Dynamo do vyložených šancí. Směrem do předu jsme si vypracovali velké množství šancí a je škoda, že to skončilo jenom 1:0. Po nezajímavé první desetiminutovce jsme si vytvořili 2 totožné příležitosti přes levou stranu ale nepovedlo se nám ve vápně dobře zakončit. Do vedení nás poslal Hnídek, kdy si dobrý náběh Noska našel Sládek a po odražené střele zakončoval Hnídek do prázdné brány. Soupeře jsme pustili v první půli do dvou šancí z křídleního prostoru, ale obrana zafungovala dobře a Dynamo se k vyloženému zakončení nedostalo. Druhý poločas jsme zahazovali jednu šanci za druhou a bohužel se nám nepovedlo rozhodnout dříve. Vyhráli jsme ale zaslouženě a kluky musím pochválit za předvedený výkon.

Počet diváků: 69

Sestava FC Písek: Vojtíšek Zdeněk, Přibyl Viktor, Říha Miroslav, Mikeš Michal, Jiskra Lukáš, Vojta Lukáš, Mařík Miroslav, Nosek Jiří, Sládek Přemek, Hnídek Tomáš, Kvasnička Ondřej