• 3:3
    (0:2)
    prohra na p.k. 5 : 4
  • FC Písek logo FC Písek

Komentář Vyšehrad U14: Vyšehrad – FC Písek 3:3 PK 5:4 V pěkném utkání, na čemž se shodli trenéři obou týmů se oba týmy prezentovaly kombinačním útočným fotbalem, který se divákům musel líbit. Úvodní část prvního poločasu patřila domácím, kteří ale své šance nevyužili. Naopak druhá část patřila hostům, kteří byli efektivnější a po brankách Gornického a Kašpírka šli do dvoubrankového vedení. Po změně stran domácí přidali a vyrovnali na 2:2. Hostům se zásluhou Honzy Kapinuse podařilo jít opět do vedení, které nakonec ztratili pár minut před koncem, díky trestnému kopu domácích. Zápas skončil spravedlivou remízou a v následných penaltách byli preciznější domácí v poměru 5:4 a připsali si bonusový bod navíc. Fučík – Děd, Vondrák, Černý Martin, Smola – Polcar (50.Nosek)- Hadáček, Kapinus, Prajzler (36.Imbr), Gornický – Kašpírek Branky: Gornický, Kašpírek, Kapinus

Fučík Matyáš - Děd Tomáš, Vondrák Štěpán, Černý Martin, Smola Jakub - Polcar Adam (50 Nosek Václav) - Hadáček Filip, Kapinus Jan, Prajzler Tomáš (35 Imbr David), Gornický Vojtěch - Kašpírek Jakub