Aktuality

 - Dorost hostí Motorlet, starší žáci Tempo Praha

- Dorost hostí Motorlet, starší žáci Tempo Praha

O víkendu opět dojde k souboji píseckých mládežnických družstev proti pražským celkům, tentokrát Motorletu, Tempa a Aritmy. Třetiligoví muži vyrážejí na trávník nováčka Hostouně.

A-tým FC Písek zavede los 4. kola Fortuna ČFL na hřiště historického nováčka Sokola Hostouň, který vloni triumfoval v divizi. Prim v něm hraje trio exligistů Radek Dosoudil, Petr Trapp a Tomáš Marek. Klub z malé okresní vísky na Kladensku vystoupal za předsednictví Jiřího Hondla, jenž je zároveň hlavním sponzorem, během deseti let z okresního přeboru až do třetí ligy.

Nováček zatím okupuje poslední příčku s jediným bodem na kontě. Doma prohrál při startu soutěže s Motorletem, remízu si připsal se Štěchovicemi. Venku tahal podvakrát za kratší konec. V Táboře dostal do poločasu čtyři góly (1:4) a naposledy na strahovském tréninkovém centru obdržel od béčka Sparty v čele s Izraelcem Ben Chaimem půltucet. Ve středečním MOL Cupu prohrál stejným výsledkem s druholigovou Jihlavou (1:6). Na béčko Sparty postavil trenér Ivan Pihávek sestavu Czehowsky - Zahranychnyy, Trapp, Dosoudil, Vašák (53. Krupička) - Lohoyda, Marek, Vojtěšek (68. Křižka), Hovorka (80. Borák) - Kabele (80. Laušman) - Hájek (68. Baratynskyy).

Mládež: Písek vs. Praha

Devatenáctku Písku čeká v neděli dopoledne duel se sedmým Motorletem Praha a ráda by navázala na dvě domácí výhry. Stoprocentní úspěšnost v domácím prostředí drží i mladší dorost. Trojboj s pražskými kluby zahájí v sobotu dopoledne prvoligoví žáci U12 a U13 v Praze s Aritmou, která v obou kategoriích také nezískala ani bod. V žákovské divizi U15 a U14 přivítají svěřenci trenérů Karla Syrovátky a Jaroslava Poláška pražské Tempo. Čtrnáctka se pokusí naplno zabodovat i do třetice.


Sobota 7. 9. 2019
10:00 SK Aritma Praha – FC Písek U12 (ČLŽ)
10:00 SK Aritma Praha – FC Písek U13 (ČLŽ)
10:00 FC Písek U15 – FC Tempo Praha (ČDŽ)
11:45 FC Písek U14 – FC Tempo Praha (ČDŽ)

Neděle 8. 9. 2019
10:00 FC Písek U19 – SK Motorlet Praha (ČLD)
12:15 FC Písek U17 – SK Motorlet Praha (ČLD)
17:00 Sokol Hostouň – FC Písek A (ČFL)

Napsal Michal Průcha, foto David Koranda

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři