Aktuality

 - Zemřel Ladislav Černohorský, dlouholetý předseda OFS Písek
  • 18.11.2019
Zpět na aktuality

- Zemřel Ladislav Černohorský, dlouholetý předseda OFS Písek

Smutná zpráva k nám dorazila ze sekretariátu píseckého OFS. V neděli 17. listopadu 2019 zemřel ve věku 75 let po dlouhé a těžké nemoci bývalý dlouholetý šéf okresního fotbalu Ladislav Černohorský.

V předsednickém křesle fotbalového Písecka seděl 24 let, tak dlouho se v prestižní pozici nikdo jiný neudržel. Předsedou výkonného výboru byl až do roku 2008, zároveň zastával funkci sekretáře svazu.

Řadu let působil v roli tajemníka a předsedy Okresního sportovního sdružení ČSTV v Písku. OS ČUS Písek jej za dlouholetou činnost v oblasti sportu a tělovýchovy zvolila osobností za rok 2014.

Za svou letitou činnost ve fotbalovém hnutí se mu dostalo v roce 2004 velkého vyznamenání, když obdržel Cenu JUDr. Václava Jíry. V březnu 2019 při 100letém výročí založení Jihočeského KFS byl oceněn za celoživotní práci v jihočeský fotbale, v němž působil jako brankář, rozhodčí, delegát a funkcionář.

Poslední rozloučení s Ladislavem Černohorským se uskuteční ve čtvrtek 21. 11. 2019 v 10:45 hod. v obřadní síni Lesního hřbitova v Písku.

FC Písek touto cestou vyjadřuje upřímnou soustrast rodině i dalším pozůstalým.

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři