Aktuality

 - Vydařená rozlučka trenérů. Nechyběli ani fans
  • 2.12.2019
Zpět na aktuality

- Vydařená rozlučka trenérů. Nechyběli ani fans

V restauraci píseckého hotelu OtavArena se v pátek uskutečnil rozlučkový večírek trenérů FC Písek za účasti vedení klubu a fanoušků.

Páteční „dokopná“ se nesla na vlně třetiligových výsledků. Byla nadmíru vydařená a samotná účast byla mimořádná. Ještě než trenéři jednotlivých kategorií usedli ke stolům k dobrému jídlu a pití, zahráli si na umělce „staří vs. mladí“. Předseda klubu Leoš Gornický se blýskl gólem z půlky.

Dorazily i známé tváře, které dlouhé roky patřily neodmyslitelně k píseckému fotbalu – neúspěšnější kanonýr Jan Zušťák, který pomáhá s trénováním U11, kde má syna Honzíka, či bývalý vedoucí mužstva Pavel Mádl. Z Č. Budějovic přijeli redaktoři webu FCP Ladislav Lhota s Michalem Průchou, kteří se v roce 2019 starali o mediální prezentaci klubu. Nechyběl ani webmaster a velký příznivec Ivo Jarý.

Hlavním tématem byl samozřejmě fotbal. O píseckém podzimu se dá hovořit v superlativech. S přezimováním na třetí příčce ČFL nikdo ani ve snu nepočítal. Tým dokázal nasbírat v první polovině téměř tolik bodů jako za celou loňskou sezonu! Prestiž píseckého fotbalu ještě zvedly zápasy za nového umělého osvětlení, které jsou výjimečné nejen ve třetí lize. V celostátních soutěžích se neztratili ani mládežníci. „Podzim se nám povedl po všech stránkách nad očekávání,“ těšilo šéfa klubu Leoše Gornického. Mínusem skvělé půlsezony bylo vážné zranění funkcionáře Jaroslava Hrdličky, jemuž všichni drží palce, aby se uzdravil a znovu naskočil do fotbalového kolotoče.

Akce na závěr podzimní části soutěže a zároveň rozloučení s končícím rokem se zúčastnili také fanoušci FC Písek v čele s legendárním Janem „Řehtačkou“ Zborníkem. „Je to prvně, co jsme byli na oficiální akci pozváni. Moc si toho vážíme a chceme poděkovat za dárky, které jsme dostali,“ vzkázal skalní fanda žlutomodrých barev. „Na závěr bych chtěl za fanoušky popřát všem hráčům, trenérům a příznivcům hezké Vánoce a do nového roku 2020 hodně zdraví,“ blahopřál s předstihem Zborník.

(fcp)

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři