Aktuality

 - Mládežníci bojovali o vánoční trofeje

- Mládežníci bojovali o vánoční trofeje

Řada mládežnických družstev FC Písek startovala na Vánočním turnaji OFS Písek. Od přípravek až po starší žáky. Tým U11 zajížděl na Memoriál JUDr. A. Straky do Třeboně a U13 se vydal na silně obsazený turnaj do Plzně. Téměř na všech akcích bojovaly žlutomodré celky o medailové pozice.

Vánoční halové turnaje – OFS Písek

Starší žáci (FC Písek U13)

základní skupina:
Písek I - Hradiště II 4:1
Písek II - Protivín 0:3
Písek I - Semice 8:1
Písek II - Hradiště I 2:1
Písek I - Hradiště dívky 4:0
Písek II - Mirovice 1:3

o umístění:
Hradiště dívky - Písek II 0:6
Písek I - Mirovice 2:5
Písek II - Hradiště I 0:3
Písek I - Hradiště II 6:1

celkové umístění
3. místo Písek I
6. místo Písek II

Nejlepší střelec: David Šátava (FC Písek)
Hráči FC Písek I: Šmidmajer, Vaněček, Horník, Víta, Novák, Pinter, Schánělec, Kučera Aleš, Kučera Adam
Hráči FC Písek II: Markovec, Hynek, Šátava, Čibera, Červenský, Pinter, Bružek, Charvát, Pícha, Svoboda

Mladší žáci (FC Písek U12 – FC Písek I a FC Písek II)

Dopolední část:
Konečné 2. místo.
Nejlepší hráč:
Holšan (FC Písek I)
Hráči FC Písek I: Lis, Petrášek, Holšan, Bednarčik, Kasal, Roučka

Odpolední část:
Konečné 1. místo.
Nejlepší hráč: Polcar (FC Písek II)
Hráči FC Písek II: Vršťala D., Vršťala A., Hovorka, Kozák, Polcar, Baďura, Kroupa

Mladší žáci (FC Písek U11 – FC Písek III)

FC Písek I – FC Písek III 1:2
FC Písek III – Semice 3:0
FC Písek III – Strakonice 4:2
FC Písek III – Hradiště I 2:1

Konečné 1. místo
Nejlepší střelec: Štěpán Slabý (FC Písek III)
Hráči FC Písek: Horba, Červený, Mohňanský, Chovanec, Rába, Procházka, Slabý

Starší přípravka (FC Písek U11 – FC Písek II a FC Písek IV)

FC Písek II – FC Písek IV 3:2
FC Písek II – Hradiště I 6:0
FC Písek IV – Božetice 9:0
FC Písek II – Mirovice 7:0
FC Písek IV – Protivín II 4:0
FC Písek II – Božetice 6:0
FC Písek IV – Mirovice 3:0
FC Písek II – Protivín II 6:0
FC Písek IV – Hradiště I 1:1

Konečné 1. a 2. místo.
Nejlepší střelec: Václav Havel (FC Písek II)
Hráči FC Písek II: Sochůrek, Havel, Šindelář, Krejčí, Handrejch, Šimek, Jareš
Hráči FC Písek IV: Kolář, Vejmělek, Staněk, Kozma, Procházka, Malafa, Čech

Starší přípravka (FC Písek U10 – FC Písek I a FC Písek III)

FC Písek I – FC Písek III 1:1 (Lusk – Hynouš)
FC Písek I – Hradiště II 5:0 (Pokorný 2, Hynouš, Čadek, Toužimský)
FC Písek III – Božetice 6:0 (Luka 4, Sobotková, Fučík)
FC Písek I – Dražejov 2:0 (Biněda, Tichava)
FC Písek III – Protivín I 1:2 (Hladík)
FC Písek I – Božetice 3:0 (Hynouš 2, Biněda)
FC Písek III – Dražejov 3:3 (Plachý, Fučík, Luka)
FC Písek I – Protivín I 0:0
FC Písek III – Hradiště II 4:1 (Luka, Hladík, Hubáček, Lusk)

Konečné 2. a 3. místo.
Nejlepší střelec: Lukáš Luka (FC Písek I)
Hráči FC Písek I: Hynouš, Pokorný, Čadek, Toužimský, Biněda, Tichava, Bílý, Smola, Novotný
Hráči FC Písek III: Lusk, Sobotková, Luka, Fučík, Hladík, Plachý, Hubáček, Nejedlý

Mladší přípravka I (FC Písek U9 – FC Písek I a FC Písek II)

Konečné 4. a 5. místo.
Nejlepší brankář: Václav Parýzek (FC Písek II)
Hráči FC Písek I: Nikodém, Studnička, Král, Novotný, Krop, Vlna, Chytrý
Hráči FC Písek II: Parýzek, Picka, Rajnoha, Sobota, Vejmělek, Šimík a Kučera

Mladší přípravka II (FC Písek U8 – FC Písek I)

Konečné 5. místo.
Hráči FC Písek I: Long David, Nguyen Kevin, Lusk Tadeáš, Hrajnoha Jiří, Hrajnoha Jakub, Knot Daniel, Bednarčík Filip

Mladší přípravka II (FC Písek U7 – FC Písek II a FC Písek III)

Konečné 1. a 2. místo.
Nejlepší střelec: Karel Holubář (FC Písek III)
Hráči FC Písek II: Štěpán Červený, Štěpán Houdek, Šimon Hanzlík, Josef Mašek, Štěpán Jordán, Tomáš Antal, Daniel Pavlíček
Hráči FC Písek III: Karel Holubář, Tobiáš Horák, Adam Muzika, Matyáš Kabourek, Filip Borovský, Petr Krůček, Filip Hynouš

Memoriál JUDr. A. Straky – Třeboň U11

FC Písek – Meteor Tábor 6:0
FC Písek – Loko ČB 2:0
FC Písek – Třeboň 2:3
FC Písek – SKP 2:1
FC Písek – Vimperk 3:0

Konečné 2. místo.
Nejlepší brankář turnaje: Josef Handrejch (FC Písek)

Hráči FC Písek: Vejmělek, Kozma, Čechal, Sochůrek, Havel, Staněk, Kothánek, Handrejch

Turnaj FC Viktoria Plzeň U13 v Městské hale na Slovanech

FC MAS Táborsko – FC Písek 5:0
SG Schwarzhofen/Neunburg – FC Písek 0:8
FK Baník Sokolov – FC Písek 2:0
SK Petřín Plzeň – FC Písek 1:6
Mostecký FK – FC Písek 0:7
FC Viktoria Plzeň – FC Písek 0:2

Konečné 3. místo.

Hráči FC Písek: Kučera Aleš, Šimeček, Šátava, Kučera Adam, Markovec, Hubáček, Vaněček, Novák, Brůžek, Šmidmajer
Hodnocení vedoucího mužstva R. Lojíka: „Začátek nebyl podle našich představ, ale každým dalším zápasem jsme se propracovávali k lepší hře a kluci hráli s větší chutí. Konečné 3. místo na turnaji je zasloužené.“

(fcp)