Aktuality

 - Písek se střetne s  Aritmou Praha. U staršího dorostu řádí chřipka

- Písek se střetne s Aritmou Praha. U staršího dorostu řádí chřipka

Do startu jarní části ČFL schází přesně měsíc. Písečtí mají polovinu zimní přípravy za sebou. Po krátkém soustředění v Maďarsku a čtvrtečním a pátečním tréninku si na sobotní dopoledne pozvali pražskou Aritmu.

Vokovická Aritma patří mezi tradiční divizní účastníky. Po podzimu skončil dlouholetý trenér Tomáš Kubr, který byl u mužstva patnáct sezon (!) a v klubu nadále pokračuje v roli manažera. Novým koučem se stal Kubrův dosavadní asistent Ladislav Prošek.

Aritma obsadila po první polovině divize B šesté místo. Minulou sobotu prohrála v první přípravě s třetiligovým Benešovem 0:3, když velké starosti dělala obraně Pražanů exligová posila do útoku Richard Kalod (dříve mj. Dynamo ČB).

Starší dorost má nucené volno

Do víkendového programu mládežníků výrazně promluvila chřipková epidemie. „Nedělní utkání dorostu U19 s Příbramí U18 bylo z důvodu početné marodky zrušeno. Mladší dorost odehraje jen jeden místo dvou plánovaných zápasů proti SKP Č. Budějovice,“ informoval v pátek odpoledne šéftrenér písecké mládeže Karel Syrovátka. Starší žáci U15 hostí mladší dorost Milevska, mužstvo U14 přivítá Vyšehrad.

Zimní příprava jede na plné otáčky. Na písecké umělce se v těchto dnech připravovala také celá řada klubů z okolí. Hradiště, Protivín, Čimelice a Vodňany. Už pátek si pod světly zahrají Semice s Vodňany (19,15 hod.), v sobotu odpoledne Čimelice s Hradištěm (16,30).

Víkendový program píseckých družstev na UMT

Sobota 8. 2. 2020
10:15 FC Písek A – SK Aritma Praha
12:30 FC Písek U15 – FC ZVVZ Milevsko U17
14:30 FC Písek U14 – Slavoj Vyšehrad U14

Neděle 9. 2. 2020
14:00 FC Písek U17 – SKP Č. Budějovice U17

Napsal Michal Průcha, foto Jan Škrle

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři