Aktuality

 - Městský sportovní areál bude uzavřen. FC Písek vydal prohlášení
  • 10.3.2020
Zpět na aktuality

- Městský sportovní areál bude uzavřen. FC Písek vydal prohlášení

Sportovci neprožívají vůbec radostné chvíle. Dnešní zpráva o zrušení všech sportovních akcí s účastí nad 100 osob kvůli šíření koronaviru zasáhla i do fotbalu. Dalším opatřením se nevyhne ani náš klub.

V úterý podvečer mimořádně zasedal Výkonný výbor fotbalového klubu FC Písek, aby reagoval na nařízení města Písek o uzavření všech sportovních zařízení spravovaných městem pro veřejnost od 11. března 2020 a informovoval o něm rodiče a hráče mládežnických kategorií.

Prohlášení VV klubu FC Písek fotbal, z.s.

S návazností na obdrženou tiskovou zprávu č. 24 ze dne 10. 3. 2020 "Prohlášení města Písek" s mimořádnými opatřeními přijatými vládou ČR se vedení fotbalového klubu rozhodlo pro nadcházející dva dny, tj. 11. 3. - 12. 3. 2020, zrušit plánované tréninkové jednotky pro všechny mládežnické kategorie.

Časového prostoru chce klub využít pro jednání a objasnění celé situace. V nejbližších dnech bude projednávat na úrovni FAČR, města Písek a příslušných orgánů možnosti sportovní činnosti, tj. pokračování v tréninkových a soutěžních plánech klubu FC Písek fotbal z.s. v Městském sportovním areálu.

O dalším vývoji Vás budeme bezprostředně informovat na našich webových stránkách a prostřednictvím trenérů mládeže v jednotlivých kategoriích.

V příloze připojujeme "Prohlášení města Písek" obdržené dne 10. 3. 2020.

VV klubu FC Písek fotbal, z.s.

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři