Krátké zprávy
  • Členské karty FCP zůstávají v platnosti i pro tuto sezónu a opravňují k volnému vstupu na domácí zápasy.

Aktuality

Fotbalové volby OFS Písek se konají v kulturním domě
  • 12.4.2021
Zpět na aktuality

Fotbalové volby OFS Písek se konají v kulturním domě

Ve středu 14. dubna od 17 hodin v sále Kulturního domu Písek proběhne volební valná hromada Okresního fotbalového svazu.

Kvůli nepříznivé pandemické situaci v boji proti koronaviru Covid-19 a s tím spojená omezení nařízená vládou se musel termín voleb několikrát odložit.

O post předsedy píseckého okresu budou usilovat stávající šéf Michal Řezáč s Romanem Šimkem. Do šestičlenného výkonného výboru nominovaly kluby tucet kandidátů. Za FC Písek kandiduje do výkonného výboru OFS mládežnický trenér Petr Janda.

Valná hromada se uskuteční za přísných pokynů z usnesení Vlády ČR. Všichni účastníci jsou povinni mít po celou dobu nasazen respirátor FFP2, KN95 nebo N95 a rozestupy mezi jednotlivci musí být alespoň dva metry. K tomu každý musí mít negativní test na covid-19, přičemž postačí antigenní, který byl proveden nejvýše před třemi dny. OFS zařídil možnost testování na místě. Průběh voleb bude probíhat za účasti notáře.

Valné hromady se v závěru minulého týdne uskutečnily na OFS Č. Krumlov a Č. Budějovice. Po kolečku ve všech okresech následují volby Jihočeského KFS, které proběhnou v neděli 24. dubna od 9,30 hod. v hotelu Clarion v Č. Budějovicích.

Seznam kandidátů na volební VH OFS Písek

Kandidáti na předsedu: Michal Řezáč, Roman Šimek

Kandidáti do VV: Filip Breibisch, Petr Houdek, Petr Janda, Jan Koller, Josef Košatka, Lukáš Levora, Jakub Matyš, Michal Peklo, Tomáš Smrčina, Ing. Radek Slavíček, Roman Šimek, Zbyněk Vácha

Kandidáti do ORK: Jarmila Hoštičková, Jan Koller, Václav Křišťál, Lukáš Levora, Miroslav Masner, Lucie Mužíková, Tomáš Smrčina

(fcp)

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři