Aktuality

U 9 - Hráči Písku vyběhli na trávník v Edenu a okusili atmosféru první ligy
  • 17.12.2019
Zpět na aktuality

U 9 - Hráči Písku vyběhli na trávník v Edenu a okusili atmosféru první ligy

Jedinečný zážitek prožili v neděli benjamínci FC Písek z kategorie U9. Dělali doprovod hráčům na hrací plochu při nástupu k zápasu 20. kola Fortuna ligy mezi domácí Slavií Praha a Dynamem Č. Budějovice.

 V pražském Edenu se Písečtí cítili skutečně jako v ráji. Do hlediště přišlo 16 214 diváků a viděli jasnou výhrou neporaženého lídra v poměru 4:1.

Mužstvo FCP kategorie U9, které bylo doplněno dalšími hráči napříč přípravkovými kategoriemi, se v kabině převléklo do červenobílých a černobílých dresů a doprovodilo plejery obou týmů přímo na hřiště. Byla to mimořádná událost, na kterou kluci z Písku dlouho nezapomenou.

„Klukům se o nevšední zážitek postaral asistent trenéra U9 Josef Picka, který zorganizoval výlet za fotbalem do Prahy do Eden Arény a zajistil klukům možnost doprovázet hráče SK Slavia Praha a SK Dynamo ČB při nástupu k ligovému vzájemném duelu. Výsledek utkání byl ve prospěch našich hostitelů, kterým tímto velmi děkujeme a ten největší dík patří organizátorovi celé akce. Pepo, děkujeme!“ uvedla k vydařené akci členka výboru FC Písek Zdeňka Vejmělková.

(fcp)

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři