Aktuality

Výsledky přípravek na zimních turnajích (9. a 10. 2. 2019)
  • 11.2.2019
Zpět na aktuality

Výsledky přípravek na zimních turnajích (9. a 10. 2. 2019)

U8 v Oseku / U9 v Plzni, v Týně, na Dynamu a v Oseku / U10 na Dynamu a v Milevsku / U11 v Milevsku



U8 - r. 2011 (Zimní halový turnaj Osek 2018/2019 - r. 2010 a ml.)

FC Písek - Prachatice 0:3

FC Písek - Osek 3:3 (Nikodem 2, Picka)

FC Písek - Kasejovice 4:4 (Nikodem 2, Kázecký, Vlna)

FC Písek - Katovice 0:0

FC Písek - Příbram 0:3

Hráči FC Písek: Sobota, Nikodem, Vejmělek, Parýzek, Vlna, Studnička, Šimík, Kázecký, Picka

... konečné 14. místo

 

U9 - r. 2010 (Halový turnaj - FC Viktoria Plzeň - ročník 2010)

FC Písek - 1.FK Příbram 4:0 (Tichava, Pokorný A., Červený, Luka)

FC Písek - FK Baník Sokolov 4:1 (Luka 2, Jágr, Tichava)

FC Písek - FC Slavia Karlovy Vary 6:4 (Tichava 2, Pokorný A., Toužimský, Luka, Jágr)

FC Písek - FC Viktoria Plzeň-dívky 13:1 (Pokorný A. 4, Luka 3, Fučík 2, Tichava 4

FC Písek - FK Kohouti Rokycany 3:3 (Toužimský, Luka, Červený)

FC Písek - FC Viktoria Plzeň 7:2 (Tichava 3, Luka 3, Fučík)

FC Písek - SK Petřín Plzeň 11:0 (Pokorný A. 4, Luka 2, Hladík 2, Toužimský, Jágr, Fučík)

Hráči FC Písek: Červený, Luka, Tichava, Hynouš, Toužimský, Hladík, Jágr, Fučík, Pokorný A.

... konečné 1. místo

... Nejlepší střelec turnaje: Lukáš Luka (13 gólů)

 

U9 - r. 2010 (Týnská zimní halová liga - ml. přípravka - roč. 2010 a mladší)

FC Písek - Hradiště 1:6 (Pokorný)

FC Písek - Týn nad Vltavou 2:3 (Hubáček 2)

FC Písek - Bechyně 0:0

FC Písek - Meteor Tábor 1:1 (Šťastný)

Hráči FC Písek: Houdek, Bílý, Bláha, Pokorný R., Janout, Volf, Plachý, Šťastný, Hubáček

... konečné 1. místo



U9 - r. 2010 (Zimní Wolf liga 2018/2019 - ročník 2010 - Dynamo)

FC Písek - JFA 5:2 (Červený 3, Tichava, Bílý)

FC Písek - Vimperk 8:0 (Červený 3, Hynouš 2, Bláha 2, Tichava)

FC Písek - Příbram 5:2 (Bílý 2, Červený 2, Hynouš)

FC Písek - Táborsko 4:3 (Červený 2, Tichava 2)

Hráči FC Písek: Červený, Hynouš, Tichava, Bílý, Bláha, Janout


U9 - r. 2010 (Zimní halový turnaj Osek 2018/2019 - r. 2010 a ml.)

FC Písek - Mirovice 2:3 (Luka 2)

FC Písek - Sušice 4:1 (Luka 2, Plachý, Toužimský)

FC Písek - Nepomuk 4:2 (Luka 2, Plachý 2)

FC Písek - Strakonice 4:1 (Luka 2, Jágr, Hladík)

FC Písek - Volyně 3:1 (Luka 2, Pokorný R.)

FC Písek - Dražejovi 5:0 (Luka 2, Hladík, Lusk, Toužimský)

FC Písek - Milín 5:1 (Luka 2, Pokorný R., VOlf, Jágr)

FC Písek - Blatná 12:0 (Hladík 4, Luka 4, Pokorný R. 2, Fučík, Jágr)

Hráči FC Písek: Luka, Fučík, Lusk, Houdek, Toužimský, Hladík, Pokorný R., Jágr, Plachý, Volf

... konečné 1. místo



U10 - r. 2009 (Zimní Wolf liga 2018/2019 - ročník 2009 - Dynamo)

FC Písek - JFA 0:4

FC Písek - Táborsko 5:2

FC Písek - Horažďovice 5:1

FC Písek - J. Hradec 1:1

Hráči FC Písek: Baďura, Chovanec, Kozma, Pokorný, Šimek, Vejmělek, Zušťák, Procházka, Handrejch



U10 - r. 2009 (Halový turnaj v Milevsku - st. přípravka (2008 a ml.))

FC Písek U10 - Spartak Příbram 1:1

Meteor Tábor II - FC Písek U10 0:5

FC Písek U10 - Milevsko II 3:0

Blatná II - FC Písek U10 0:2 

FC Písek U10 - Sedlčany 3:1

FC Písek U10 - Blatný I 0:0 (pen 1:2)

Hráči FC Písek: Čechal, Havel, Mohňanský, Rába, Slabý, Staněk, Šindelář, Vlk

... konečné 4. místo



U11 - r. 2008 (Halový turnaj v Milevsku - st. přípravka (2008 a ml.))

FC Písek U11 - Petrovice 3:0

Meteor Tábor I - FC Písek U11 2:1

FC Písek U11 - Milevsko I 1:0

Blatná I - FC Písek U11 3:1

FC Písek U11 - Mirovice 4:0

FC Písek U11 - Blatný II 0:0 (pen 3:2)

Hráči FC Písek: Lis, Polcar, Pavlíček, Kozák, Kroupa, Hronek, Pták

... konečné 5. místo

RH

Písecký deník mediální partner FC Písek