Aktuality

U 13 - ČLŽ: První vítězství podtrhl hattrickem David Šátava
  • 19.9.2019
Zpět na aktuality

U 13 - ČLŽ: První vítězství podtrhl hattrickem David Šátava

Z první výhry v sezoně se radoval v České lize žáků tým U13, který v derby porazil na domácím trávníku v derby Strakonice a se ziskem 4 bodů poskočil na sedmé místo. Třemi góly se na tom podílel David Šátava, který je se sedmi zásahy jedním ze tří nejlepších střelců soutěže. Na první body stále čekají hráči kategorie U12.

U13 FC Písek – FK Junior Strakonice 7:4 (3:2)

Střelci FCP: Šátava 3, Svoboda, Vaněček, Brůžek, Pinter.

Sestava FCP: Hubáček - Schánělec, Pícha, Šimeček, Vaněček, Brůžek, Lojík, Kučera, Vacek, Svoboda, Vierer, Šátava, Pinter, Charvát.

Ohlas trenéra doplníme.

Fotogalerie z utkání zde.

U12 FC Písek – FK Junior Strakonice 3:6 (2:2)

Střelci FCP: Vršťala, Hovorka, Nejedlý.

Sestava FCP: Lis - Polcar, Pavlíček, Roučka - Vršťala, Baďura, Hovorka – Petrášek. Náhradníci: Kozák, Matějka, Holšan, Nejedlý.

Hodnocení trenéra Petra Jandy: „Do utkání jsme vstoupili dobře a po první třetině vedli 2:1. Ve druhé třetině jsme nevyužili některé šance, soupeř vyrovnal a do třetí třetiny se šlo za nerozhodnutého stavu. Bohužel v závěrečné části jsme dostali gól po rohovém kopu, po individuální chybě Strakonice odskočily o dva góly a už jsme neměli síly na zvrat. Tentokrát mohu pochválit pouze brankáře Lise, který chytil několik gólů. Chyběla mi u kluků větší touha po vítězství, poprat se o lepší výsledek. Musíme si v týdnu promluvit, protože s tímhle přístupem, pokud každý hráč nenastoupí se stoprocentním nasazením a začíná to už v tréninku, nebudeme úspěšní proti žádnému týmu v lize.“

Fotogalerie z utkání zde.

Text: FC Písek, foto Jan Škrle

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři