Aktuality

U 13 - ČLŽ: Hladká výhra a důležité body s předposledním
  • 8.10.2019
Zpět na aktuality

U 13 - ČLŽ: Hladká výhra a důležité body s předposledním

Druhé ligové vítězství si v žákovské lize připsali mladší žáci kategorie U13. S celkovým ziskem sedmi bodů si polepšili posunem na sedmou příčku. Na první zisk stále čekají hráči z U12, kteří prohráli i sedmé střetnutí. V příštím kole se pokusí zabrat u tříbodové Příbrami.

U13 FC Písek – SK Petřín Plzeň 6:0 (4:0)

Střelci FCP: Vaněček, Šimeček, Šátava, Markovec, Brůžek, Červenský.

Sestava FCP: Šmidmajer - Pícha, Šimeček, Vaněček, Markovec, Vacek, Novák, Vierer, Šátava, Brůžek, Hynek, Červenský, Schánělec.

Hodnocení trenéra Petra Řezáče: „Do utkání jsme vstoupili aktivně a brzy jsme se ujali vedení. Po neproměnění tří vyložených šancí soupeř vyrovnal hru. Chvílemi byl dokonce lepší. O zápase rozhodl začátek druhé části, kdy jsme rychle vstřelili tři branky a o utkání tak rozhodli. Mrzí nás spousta neproměněných vyložených šancí.“

U12 FC Písek – SK Petřín Plzeň 5:10 (3:8)

Střelci FCP: Pták 2, Hovorka 2, Adam Vršťala.

Sestava FCP: Lis - Polcar, Pavlíček, Matějka - Adam Vršťala, Baďura, Hovorka – Petrášek. Náhradníci: Holšan, Roučka, Pták, Kozák, David Vršťala.

Hodnocení trenéra Petra Jandy: „První třetinu jsme měli velmi dobrou, kdy jsme dostali góly jen po rohu, zbytečné penaltě a střele z dálky, jinak byl průběh vyrovnaný a mohli jsme i vést. Bohužel jsme dostali na začátku druhé třetiny další gól z rohu - opět si náš hráč při osobním bránění neuhlídal svého hráče, na tom musíme zapracovat. To kluky rozhodilo a přišla slabá desetiminutovka, v níž jsme inkasovali další tři góly, a bohužel bylo o zápase rozhodnuto. Třetí třetina byla opět vyrovnaná, škoda jen, že jsme se v zápase nevyvarovali slabší chvíle, mohli jsme usilovat o první body v soutěži. Ale výkonnost hráčů jde pomalu nahoru, doplácíme sice na individuální chyby, ale pracovat nepřestáváme a snad se to do budoucna odrazí i v nějakém bodovém vyjádření.“

Text: FC Písek, foto Jan Škrle

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři