Aktuality

U 12 - Na hráčích je vidět zlepšení, už jen bodovat, říká Janda
  • 1.11.2019
Zpět na aktuality

U 12 - Na hráčích je vidět zlepšení, už jen bodovat, říká Janda

Velké herní zlepšení prokazují v posledních zápasech prvoligoví mladší žáci z kategorie U12. V derby s českobudějovickým SKP podali jeden z nejlepších podzimních výkonů, ale opět selhali v zakončování. V nadcházejícím kole budou mít jedinečnou příležitost získat první body s předposledním Táborskem.

U12 FC Písek – SKP Č. Budějovice 1:6 (1:1)

Střelci FCP: Petrášek.

Sestava FCP: Lis (David Vršťala) - Polcar, Matějka, Kozák - Adam Vršťala, Baďura, Hovorka - Petrášek. Náhradníci: Roučka, Bednarčík, Kasal, Holšan, Hubáček.

Hodnocení trenéra Petra Jandy: „Do utkání jsme vstoupili výborně a první třetina byla jedna z nejlepších za mého působení u týmu. Bohužel, stav byl "jen" 1:1, nedali jsme spoustu šancí, což se pro výsledek zápasu ukázalo v dalším průběhu jako rozhodující. Ve druhé třetině jsme totiž dostali gól po sporné penaltě a následně po vlastní brance jsme úplně vypadli z tempa a soupeř si vytvořil rozhodující náskok. Do poslední části jsme se pokusili zápas alespoň zkorigovat, bohužel štěstí stálo při několika situacích na straně soupeře spolu s menší kvalitou při řešení finální fáze. Za výkon jsem ale tentokrát kluky pochválil, je na nich vidět zlepšení, jen by to už chtělo nějaké body, které by jim zvedli i potřebné sebevědomí. Snad to prolomíme o víkendu v Táborsku.“

Text: FC Písek, foto Jan Škrle

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři