Aktuality

U 12 - ČLŽ: V derby ztratili slibný náskok
  • 5.11.2019
Zpět na aktuality

U 12 - ČLŽ: V derby ztratili slibný náskok

Blízko k prvním bodům měl tým mladších žáků U12 v závěrečném střetnutí podzimu na sezimovoústeckém Soukeníku. Nad předposledním Táborskem si vytvořil již třígólový náskok, ale neproměnil další šance a domácí nakonec otočili výsledek. Za kratší konec tahalo v derby družstvo U13, které jen zmírnilo vysokou porážku. Zimní přestávku stráví písecké celky na osmé a jedenácté pozici.

U13 FC MAS Táborsko - FC Písek 8:3 (5:0)

Střelci FCP: Šátava, Markovec, Vierer.

Sestava FCP: Šmidmajer – Vacek, Vaněček, Šimeček, Schánělec, Vierer, Brůžek, Svoboda, Šátava, Novák, Ullrich, Roučka, Kasal, Hubáček.

Hodnocení nedodáno.

U12 FC MAS Táborsko - FC Písek 5:4 (0:3)

Střelci FCP: Holšán 2, Baďura, Hovorka.

Sestava FCP: Lis (Vršťala David) - Polcar, Matějka, Bednarčík - Holšán, Baďura, Hovorka – Petrášek. Náhradníci: Vršťala Adam, Kasal, Kozák, Hubáček, Roučka.

Hodnocení trenéra Petra Jandy: „Do utkání jsme vstoupili dobře a polovinu zápasu jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě vedli 3:0, kdy jsme ještě řadu dalších šancí neproměnili. Pak jsme bohužel dostali gól, po sérii nešťastných odrazů druhý, soupeře to nakoplo a nás naopak dostalo do útlumu. I přesto jsme tam měli situace na to, abychom Táborsku odskočili, bohužel se projevila naše největší bolest a to proměňování vyložených šancí. Po odražených míčích od gólmana jsme dostali další góly a i přes snížení a závěrečném náporu jsme alespoň na bodík nedosáhli. Kluci bojovali, byla na nich vidět velká touha vyhrát, je jen škoda, že to nedopadlo. Myslím, že za odvedený výkon si minimálně bod zasloužili.“

Text: FC Písek, foto Jan Škrle

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři