Aktuality

U12: S fanoušky v zádech porazili Petřín
  • 6.10.2020
Zpět na aktuality

U12: S fanoušky v zádech porazili Petřín

Písecké družstvo drží v České lize žáků U12 lichotivé páté místo za prvoligovými akademiemi. V pořadí páté podzimní vítězství si připsalo po boji nad plzeňským Petřínem.

Martin Jirsa, trenér FC Písek U12: „Diváci viděli velice bojovné utkání z obou stran. Z naší stany to bylo utkání zahozených šancí. S každou neproměněnou příležitosti padala na naše hráče čím dál vetší nervozita a bylo vidět, že se boji o vítězství, ale neustálou bojovností a kombinační hrou se nám podařilo vstřelit o jednu branku více než soupeř a vítězství jsme mohli naklonit na naši stranu. Jsem za to velmi rád, protože hráči ukázali týmový duch a nevzdali to. Myslím si, že body zaslouženě zůstaly doma. Velké poděkování patří i našim fanouškům, kteří povzbuzovali naše hráče po celé utkání a byly naším dalším hráčem na hřišti. Doufám, že naši stále se zlepšující hru navážeme vítězstvím v následujícím kole, kdy jedeme do Rokycan.“

FC Písek – SK Petřín Plzeň 4:3
Střelci FCP:
Červený, Luka, Havel, Handrejch.

Sestava FCP: Horba – Handrejch, Kothánek, Červený, Vejmělek, Luka, Pokorný, Kozma, Mohňanský, Procházka, Slabý, Sochůrek, Havel.


I. A třída mladších žáků
FC Písek – FK Protivín 6:3
Střelci FCP:
Zušťák 2, Kolář, Rába, Staněk, Nickel.

Sestava FCP: Jareš – Čech, Cechal, Chovanec, Kolář, Krejčí, Nickel, Rába, Staněk, Šimek, Šindelář, Vlk, Zušťák.

(fcp)

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři