Krátké zprávy
  • Zahájen prodej permanentek na domácí zápasy FC Písek v sezoně 2019-2020. Permanentka platí i na Mol Cup; viz poslední zprávy.
  • Ve 2. kole MOL Cupu narazí FC Písek na ligový FK Teplice. Zápas se odehraje na domácím hřišti ve středu 28.8.2019 od 17 hod.

Aktuality

Muži A - V sobotu hrajeme poprvé doma. Přijede Benešov.
  • 17.8.2018
Zpět na aktuality

Muži A - V sobotu hrajeme poprvé doma. Přijede Benešov.

Po bezbodovém startu v Králově Dvoře se v sobotu písečtí fotbalisté pokusí vyzrát na nepříjemný Benešov, kterému v minulém ročníku uzmuli pouze jeden bod ze šesti možných.

Velké věci se děli v benešovském klubu krátce před zahájením aktuální fotbalové sezóny. Na základě rozhodnutí výkonného výboru byl odvolán předseda klubu od Konopiště. Později odstoupil další ze členů výkonného výboru, byl odvolán trenér a změny se dotkly i hráčského kádru, který je nyní úplně jiný než ten, který se v Písku představil v předchozím ročníku.

Benešov musel na přelomu července a srpna z technických důvodů dokonce zrušit přípravné utkání, ale do prvního kola Fortuna ČFL zasáhl a připsal si dvoubodovou výhru, když na penalty v domácím prostředí udolal Štěchovice. Klopýtnutí však přišlo hned o několik dní později v prvním kole MOL Cupu. Benešov nastoupil na hřišti aktuálně divizních Benátek nad Jizerou, kde se před soupeřem museli hostující hráči sklonit po prodloužení.

První domácí zápas FC Písek - SK Benešov bude zahájen v sobotu 18. srpna v 10.15 hodin.

Autor: Petr Brůha