Aktuality

Muži A - Na zápas podzimu proti Slavii s Janem Kollerem!
  • 29.10.2019
Zpět na aktuality

Muži A - Na zápas podzimu proti Slavii s Janem Kollerem!

Páteční podvečerní domácí duel s béčkem Slavie Praha je právem označován za zápas podzimu. A to z několika důvodů.

Písečtí fotbalisté proplouvají třetiligovým podzimem nad očekávání. Místo proklamovaných záchranářských bojů se drží v popředí soutěže a předvádí pohledný a kombinační fotbal, jímž si vysloužili poklonu a uznání i od soupeřových trenérů. Vyvrcholením úspěšné jízdy první polovinou v pořadí jedenáctého ročníku v ČFL bude předposlední podzimní domácí vystoupení s rezervou aktuálně nejúspěšnějšího českého klubu. Potřetí se letos odehraje za umělého osvětlení.

Prvním patronem je "Dino"

U významných zápasů FC Písek startuje projekt patronů, kteří budou akce doprovázet. Jako první začne utkáním FC Písek - SK Slavia Praha B historicky nejlepší střelec fotbalové reprezentace Jan Koller (46 let). Legendární útočník společně se starostkou města Písku Mgr. Evou Vanžurovou přestřihne před zahájením zápasu slavnostní pásku k novému umělému osvětlení na hlavním hřišti a následně předá pamětní diplomy nejmenším nadějím FC Písek. Slavnostní výkop bude proveden v 18 hodin.

Fotbalový svátek pod dohledem patrona Jana Kollera slibuje atraktivní podívanou. Písečtí hodlají prodloužit domácí sérii čtyř výher v řadě, slávisté pod taktovkou trenéra Martina Hyského plánují odčinit předchozí porážku v derby s béčkem Sparty (1:2), které sledovalo 1300 diváků. Oba páteční soupeři nasbírali shodně 21 bodů a v tabulce sousedí vedle sebe. Slavie je také jedním ze dvou týmů ve skupině A, který doposud ani jednou neremizoval.

Nábor OFS – turnaj fotbalových školiček

Druhý den, v sobotu 2. listopadu 2019 od 16:30 hodin, pořádá OFS Písek na hlavním hřišti FC Písek turnaj náboru. Nově příchozí hráče a další účastníky čeká nevšední zážitek za umělého osvětlení. Turnaje se zúčastní také nejmladší kategorie FCP U6 a U7. Hraje se systémem 3+0 (bez brankáře).

Přijďte si vychutnat atmosféru podvečerního zápasu

Napsal Michal Průcha, video FC Písek

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři