Aktuality

Muži A - Podpořte náš klub v anketě Píseckého Deníku
  • 17.1.2020
Zpět na aktuality

Muži A - Podpořte náš klub v anketě Píseckého Deníku

Podzimní výkony a umístění v ČFL se odrazily také v anketě Píseckého deníku. FC Písek se ocitl v nominaci ve dvou kategoriích.

Jedním ze strůjců třetího místa v polovině třetí ligy byl brankář Jan Satrapa (na snímku). Letní navrátilec si svými výkony řekl o místo v anketě Hvězda Deníku. V další anketě o Nejoblíbenější oddíl/klub z různých sportovních odvětví (od plavání až po karate) má své místo i fotbalový tým FC Písek.

O konečném pořadí ankety můžete rozhodnout i Vy! Hlasovat pro třetí nejúspěšnější fotbalový oddíl v Jihočeském kraji můžete prostřednictvím lístků v tištěném vydání nebo na webu Píseckého deníku, kde můžete hlasovat do pátku 14. února do 12 hodin.

Kdo se stane nejúspěšnějším sportovcem Písecka za rok 2019 a vítězem jednotlivých kategorií, se dozvíme v pátek 21. února na plese sportovců, jehož součástí bude slavnostní vyhlášení.

Hlasování o Nejoblíbenější oddíl probíhá ZDE.

Hlasování o Hvězdu Deníku probíhá ZDE.

Děkujeme za Vaši podporu!

(fcp)

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři