Aktuality

Muži A - Písečtí dorazili do Celldömölku a rozkoukávají se v hotelu JUFA Vulkan Thermen Resort

Muži A - Písečtí dorazili do Celldömölku a rozkoukávají se v hotelu JUFA Vulkan Thermen Resort

Aktuálně: Písecká výprava nabrala po sobotním obědě směr Vídeň a po více než šesti hodinách a 370 kilometrech v autobusu dorazila na místo. V nadcházejících dnech našla útočiště v předměstském hotelu JUFA Vulkan Thermen Resort v maďarském Celldömölku.

Po náročné cestě se Písečtí ubytovali (bydlet budou po dvojicích) a naplnili prázdné žaludky. „Dneska mají kluci volný program, naplno budeme trénovat od neděle, kdy máme dvoufázový trénink a večer posilovnu,“ nastínil nejbližší program soustředění kouč Milan Nousek ml.

V pondělí čeká Jihočechy dopolední trénink a podvečerní duel s místním Celldömölki VSE, vedoucím celkem maďarské čtvrté nejvyšší soutěže. „V úterý stihneme dopolední trénink a relaxaci v bazénu,“ doplnil k poslednímu dni na maďarské půdě. Odpoledne vyrazí zpátky k domovu.

Termální voda od sopky

Nový čtyřhvězdičkový hotel JUFA Vulkan Thermen Resort je přímo propojen s nově zrekonstruovaným moderním lázeňským areálem Vulkánfürdő Celldömölk, s léčivou termální vodou z okolí nedalekého vyhaslého vulkánu Ság-Hegy. Lázeňský areál zabírá s vodní plochou (krytou i venkovní) 1.600 m2 a nachází se zde osm bazénů. Léčivá voda je sodíkovo-vodíkovo-karbonátová, chloridového typu. Hotel dále nabízí různé wellness zařízení, velkou zahradu se sportovními hřišti a fitness centrum.

Okresní město Celldömölk spadá pod maďarskou župu Vas a žije v ně přes deset tisíc obyvatel. „Velikostí bych to přirovnal k Milevsku,“ odhaduje vedoucí mužstva Miroslav Grobár, který kvitoval blízkost hřiště s umělou trávou od hotelu. „Je stejně vzdálené jako u nás v Písku.“

O průběhu soustředění FC Písek v Maďarsku budeme přinášet aktuální zprávy a fotografie. Sledujte naše sociální sítě a web.

Napsal Michal Průcha, foto Miroslav Grobár

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři