Aktuality

Mládež začíná od pátku znovu trénovat. Klub přijal nová opatření
  • 11.3.2020
Zpět na aktuality

Mládež začíná od pátku znovu trénovat. Klub přijal nová opatření

Vedení fotbalového klubu FC Písek vydává prohlášení k režimu sportovní činnosti mládežnických kategorií počínaje pátkem 13. 3. 2020.

VV klubu FC Písek fotbal, z.s., přijal v souvislosti s rozhodnutím správce sportovních areálů - Městských služeb Písek (upřesňující vyjádření jednatele společnosti z 11. 3. 2020, které přikládáme v příloze) v návaznosti na Prohlášení města Písek (Tisková zpráva č. 24 ze dne 10. 3. 2020) následující opatření:

Počínaje dnem 13. 3. 2020 bude tréninková a zápasová činnost všech mládežnických družstev obnovena, program bude upraven dle aktuálních podmínek.

Časový harmonogram sportovní přípravy jednotlivých družstev bude průběžně upravován tak, aby počet přítomných v areálu v jednom čase nepřesahoval vládou nařízených 100 osob. VV klubu FC Písek žádá hráče i rodiče, aby se řídili pokyny trenérů a nezdržovali se v objektech sportovního areálu déle, než po dobu nezbytně nutnou.

Všechny zápasy budou odehrány bez přítomnosti diváků. Z tohoto důvodu žádáme rodiče, aby respektovali nařízení klubu a nezúčastňovali se tréninků ani zápasů. Především u nižších věkových kategorií apelujeme na rodiče, aby po příjezdu do sportovního areálu pouze předali děti trenérům, opustili areál a po skončení činnosti si je opět vyzvedli v určenou dobu po dohodě s trenéry.

Žádáme všechny fanoušky, rodiče o pochopení a respektování výše uvedených pravidel, aby klub mohl zajistit v souladu s nařízením Bezpečnostní rady státu alespoň základní sportovní činnost, která nezvyšuje možná rizika.

S případnými změnami situace a souvisejících okolností se zabezpečením sportovní přípravy, Vás budeme neprodleně informovat na klubovém webu, sociálních sítích klubu a prostřednictvím trenérů jednotlivých družstev.

VV klubu FC Písek fotbal, z.s.

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři