Aktuality

Přestřelka s dorostem Příbrami skončila smírně
  • 29.7.2020
Zpět na aktuality

Přestřelka s dorostem Příbrami skončila smírně

Další přípravný duel mají za sebou fotbalisté Písku. Sparingpartnerem jim byl ve středu v podvečer dorost Příbrami. Oba týmy měly především chuť útočit, ve hře dozadu už ale tak zodpovědné nebyly a utkání tak skončilo spíše hokejovým výsledkem 4:4.

„Divákům se zápas plný branek asi líbil, nám trenérům už tolik ne. Čeká nás ještě hodně práce, protože takto bychom se v soutěži prezentovat nemohli,“ hodnotil středeční přípravu trenér Písku Milan Nousek.

Domácí góly zařídili v prvním poločase bratři Heldové. Na 1:0 dával po rychlém brejku Jakub Held. Příbram vyrovnala, ale ještě do poločasové pauzy vyšel Písku další brejk, na jehož konci byl Martin Held. V poločase tedy domácí fotbalisté 2:1 vedli.

Ve druhé půli Středočeši dokázali vyrovnat, avšak Písečtí si zásluhou Froňka a Presla vybojovali nadějný dvougólový náskok. Za zmínku stojí především Preslův přesný zásah ze šedesáti metrů, když využil špatného postavení příbramského brankáře. S bráněním si však písečtí fotbalisté moc hlavu nelámali a vedení neudrželi. Zápas nakonec skončil divokou remízou 4:4.

„Zkoušíme různé varianty, zatím je to ale v plenkách. Dostáváme hodně gólů a to musíme změnit,“ postěžoval si Nousek. Měření sil s běhavými příbramskými mladíky splnilo podle něj svůj účel po kondiční stránce, v samotné hře ale našel kouč Písku víc negativních momentů.

FC Písek – 1. FK Příbram U19 4:4 (2:1)

Góly: 10. J. Held, 37. M. Held, 55. Froněk, 60. Presl – 15. Čížek, 48. Hošek, 70. Habart, 78. Schindler.

Písek: Hejníček (46. Pícha) – Benetka, Běloušek, Vacovský (46. Mařík), Hajdo (65. Sajtl, 70. Kulík) – Presl, Kulík (46. Majer), J. Held – Petřík (46. Sigmund), M. Held, Froněk.

Napsal Michal Havelka, foto Jan Škrle

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři