Krátké zprávy
  • Členské karty FCP zůstávají v platnosti i pro tuto sezónu a opravňují k volnému vstupu na domácí zápasy.

Aktuality

A mužstvo FC Písek je v karanténě. Do Sokolova nepojede
  • 16.9.2020
Zpět na aktuality

A mužstvo FC Písek je v karanténě. Do Sokolova nepojede

Fotbalisté třetiligového A-mužstva FC Písek jsou kvůli jednomu pozitivnímu testu v týmu na nemoc covid-19 v karanténě. Přerušili přípravu a sobotní mistrovské střetnutí Fortuna ČFL v Sokolově bylo odloženo.

„Jeden z hráčů byl pozitivně testován. Celý tým se nyní nachází v karanténě, dle prvotních informací z hygieny do pondělí 21. 9. 2020. Veškeré kroky konzultujeme s Krajskou hygienickou stanicí a řídíme se jejími pokyny,“ informovala za klub Zdeňka Vejmělková, členka výkonného výboru FC Písek.

Ve čtvrtek by měli hráči podstoupit testy, a pokud budou negativní, mohou se po souhlasu hygieniků v úterý vrátit zpět do tréninku. Příští domácí střetnutí s FC Slavia Karlovy Vary (pátek 25. 9. 2020 od 18 hod.) by se mělo odehrát v původním termínu.

Vejmělková apeluje na další družstva, aby dodržovala všech hygienických pravidel. „Sprchy využívejte vždy po kategoriích, upozorňuji na povinnost nošení roušek ve vnitřních prostorách budov. Dále prosím, dohlédněte, aby se hráči zbytečně na chodbě a v šatně nezdržovali,“ upozorňuje na nezbytná opatření.

Napsal Michal Průcha, foto Jan Škrle

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři