Krátké zprávy
  • Členské karty FCP zůstávají v platnosti i pro tuto sezónu a opravňují k volnému vstupu na domácí zápasy.

Aktuality

Kouč Nousek si užívá roli čerstvého táty
  • 22.3.2021
Zpět na aktuality

Kouč Nousek si užívá roli čerstvého táty

Členská základna FC Písek se rozrostla o dalšího človíčka. Novopečeným otcem je trenér fotbalistů Písku Milan Nousek ml. Spolku s manželkou Kateřinou se stali pyšnými rodiči prvorozené dcerky Lindy. Stalo se tak v pátek 12. března 2021 šestnáct minut před třetí hodinou ranní.

Malá Linda vážila při narození 2,95 kilogramů a měřila 49 centimetrů. „Je to super, jsem šťastný. Narození potomka znamená další posun v mém životě,“ byla první reakce píseckého trenéra. „Linda spí dobře, budí se maximálně jednou za noc, takže nemůžu říct, že bych byl nevyspalý,“ usmívá se Nousek.

Došlo i na malou oslavu v kruhu rodinném. Oslava s fotbalovými přáteli se zatím odkládá. „Rodinnou oslavu jsme si mohli dovolit, protože jsme všichni podstoupili testy na koronavirus, takže jsme byli v bezpečí,“ říká Milan Nousek, jakožto šťastný tatínek.

Změny v kabině

Jeho tým se zatím připravuje individuálně. Kouč doufá, že aspoň podzim se v třetí nejvyšší soutěži dohraje, když ale sleduje epidemiologickou situaci, přestává být pomalu optimistou. „V dnešní době je těžké něco předvídat,“ krčí bezradně rameny.

Kádr v zimě opustili bratři Martin a Jakub Heldové, smlouva skončila i brankáři Hejníčkovi a taky záložníkovi Tomáši Froňkovi. Žádnou novou posilu klub zatím nehlásí. „Nikdo neví, jaký bude další vývoj, takže nyní nemá smysl pracovat na doplňování mužstva. Myslím ale, že i po odchodu zmíněných hráčů má kádr stále dobrou kvalitu,“ je přesvědčen Milan Nousek, jemuž v této době dělá největší radost ještě ne dvoutýdenní holčička.

Napsal Michal Havelka, foto Jan Škrle

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři